آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24483
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی > فرهنگی
 •   

  شورای نگهبان کاندیداهای اصلاح طلبان را تأیید نمی کند/ دولت گذشته دین مردم را دزدید

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، مهدی احمدی فولادی در جلسه انتخابات شورای اطلاح طلبان شهرستان محمودآباد اظهار کرد: هدف از تشکیل شورای اطلاح طلبان شهرستان ها، ساماندهی به مسائل سیاسی هر شهر بدون دخالت استان بوده تا این شورا بتواند در انتصابات و تصمیم های سیاسی شهرستان نقشی موثر داشته باشد. وی با […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال، مهدی احمدی فولادی در جلسه انتخابات شورای اطلاح طلبان شهرستان محمودآباد اظهار کرد: هدف از تشکیل شورای اطلاح طلبان شهرستان ها، ساماندهی به مسائل سیاسی هر شهر بدون دخالت استان بوده تا این شورا بتواند در انتصابات و تصمیم های سیاسی شهرستان نقشی موثر داشته باشد.

  وی با بیان اینکه بنده یک بازنشسته هستم و جز اعتلای پرچم اطلاح طلبان و نظام جمهوری اسلامی ایران هیچ دغدغه ای ندارم، تصریح کرد: در دولت ۸ ساله احمدی نژاد، مشکلات، خرابی ها و تبهکاری هایی صورت گرفت و ایران در جهان منزوی شد که در این شرایط باید احساس تکلیف کرد و تا جان در بدن داریم باید در این راه حرکت کنیم.

  این چهره اصلاح طلب مازندران خاطرنشان کرد: ما اصلاح طلبان معتقدیم احساس مسئولیت باید حداکثری و توقع حداقلی باشد که در این صورت اجرمان با پروردگار است.

  وی افزود: برای نمونه آقای خاتمی هدف مطرح کردن خود را نداشت و به قول یکی از بزرگان آقای خاتمی شیعه را در دنیا سربلند کرد و خدا مهر او را در دل ها انداخت و ما هم اگر می خواهیم مهرمان در دل ها بیفتد، باید به روش وی عمل کنیم.

  نایب رئیس شورای موقت اصلاح طلبان مازندران با اشاره به حکایتی در خصوص سرقت دین مردم گفت: در کشورمان، یک بوستان و یک امام زمان(عج) داشتیم که در طول عمر ۸ ساله دولت احمدی نژاد به باد رفت.

  وی خاطرنشان کرد: وقتی رئیس جمهوری خود را به عنوان الگویی برای مردم معرفی می کند و برخی ها وی را با عنوان شهید رجایی یاد می کردند، نتیجه اش بیزاری جوانان از دین می شود و این ها همان دزد هایی هستند که اعتقادات مردم را از بین می برند و امروز شاهد بدبینی جوانان به اصل دین هستیم.

  مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در دولت اصلاحات با اشاره به یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی اصلاح طلبان گفت: شورای مشورتی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری با ایجاد وحدت و همدلی و اجماع و تصمیم گیری حاکی از عقلانیت بین دو نیروی اصلاح طلب، درایت و محبوبیت اندیشه اصلاح طلبان را به نمایش گذاشتند که باید بی شک مجسمه عارف را طلا گرفت.

  احمدی فولادی اظهار کرد: باید انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی را دریابیم و تا پایان خرداد ماه سال جاری شورای اصلاح طلبان را در سایر شهرهای استان شکل بدهیم و از ظرفیت های جوانان و بانوان در ترکیب هیات موسس این شورا بهره گیری نماییم.

  وی در پایان گفت: اصولگراها یا بهتر بگویم اقتدارگراها دغدغه ای برای تایید صلاحیت ندارند اما اصلاح طلبان در مرحله اول و دوم تأیید می شوند اما در مراحل بعدی از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت می شوند که افرادی که تایید صلاحیت می شوند باید تعهد دهند تا به اصول و آرمان این حزب وفادار بمانند.

   

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. دروغگوی کذاب !!!(((در دولت ۸ ساله احمدی نژاد، مشکلات، خرابی ها و تبهکاری هایی صورت گرفت و ایران در جهان منزوی شد)))
   ولی نه ؛ ببخشید اشتباه کردم …..!!!!
   راست گفتی شما اول : جز برای اعتلای پرچم اصلاح طلبان دغدغه ای نداری ….
   ((( بنده یک بازنشسته هستم و جز اعتلای پرچم اطلاح طلبان و …… هیچ دغدغه ای ندارم،)))
   حیف اون همه دانش آموز بیچاره مردم ، که نظام اسلامی داد دست شما ….!!!!


  نظرات