آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24430
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ترس ستاره‌ها برای پوشیدن پیراهن قرمز

  آوای شمال/ این حرف مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس پس از بی‌توجهی به احمد نوراللهی یا به عبارت بهتر بی‌پولی باشگاه بود که بر زبان طارمی جاری شد. باشگاهی که ظاهراً ۱۲ میلیون تومان پول عمل جراحی احمد نوراللهی را نداشت تا این هافبک جوان به کمک سکه‌های دوست صمیمی‌اش و خانواده هزینه عمل جراحی خود در […]

  آوای شمال/ این حرف مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس پس از بی‌توجهی به احمد نوراللهی یا به عبارت بهتر بی‌پولی باشگاه بود که بر زبان طارمی جاری شد. باشگاهی که ظاهراً ۱۲ میلیون تومان پول عمل جراحی احمد نوراللهی را نداشت تا این هافبک جوان به کمک سکه‌های دوست صمیمی‌اش و خانواده هزینه عمل جراحی خود در بیمارستان بهمن را فراهم کند!
  طفلکی احمد نوراللهی و برادرش حامد خیلی تلاش کردند تا با مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس بگیرند و هزینه این عمل جراحی پرداخت شود اما به جایی نرسیدند!

  بر همین اساس مهدی طارمی که به قول خودش آینده خود را در آیینه احمد نوراللهی دید، ترسید و تصمیم به خداحافظی از پرسپولیس گرفت.
  شما شک نکنید با رسانه‌ای شدن این اخبار و بی‌توجهی به احمد نوراللهی، دیگر ستاره‌ای در فوتبال ایران رغبتی برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس نشان نخواهد داد.
  از آن گذشته فعلاً تمام راه‌ها در فوتبال ایران به پول ختم می‌شود. بارها شاهد این اتفاق بوده‌ایم که بازیکنی به خاطر ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون تومان بالاتر، پرسپولیس و استقلال را به مقصد تیم‌های دیگر ترک کرد. حالا در چنین شرایطی آیا فکر می‌کنید ستاره‌ای حاضر شود پیراهن قرمز پرسپولیس را بپوشد؟ چه تضمینی وجود دارد فردا روز اگر بازیکنی با مشکل احمد نوراللهی مواجه شد، کسی سراغش را بگیرد؟
  از طرفی دیگر باشگاهی که ۱۲ میلیون تومان برای عمل جراحی بازیکن خود ندارد، چگونه می‌تواند وارد بازار نقل و انتقالات شود؟ به نظر می‌رسد ندانم‌کاری یا بی‌توجهی دست‌اندرکاران فعلی باشگاه پرسپولیس در مورد احمد نوراللهی لطمه بزرگی به این تیم در فصل نقل و انتقالات زده باشد. البته ما به خاطر هواداران پرشمار و میلیونی پرسپولیس امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد و این تیم فصل آیندتقویت شود اما در وضعیت کنونی، کمی بعید است. نیست؟!

  ۸ درصد شد ۸۰ درصد!
  احمد نوراللهی از هفته دوم لیگ برتر با ۸ درصد پارگی کپسول کتف خود مواجه بود.
  این بازیکن جوان در حالی که می‌توانست بازی نکند، به ضرب و زور آمپول برای پرسپولیس به میدان رفت تا کارش به عمل جراحی بکشد. شاید جالب باشد بدانید به دلیل توجه نکردن به توصیه پزشکان، پارگی ۸ درصدی کپسول کتف نوراللهی به ۸۰ درصد رسید تا بالاخره در بیمارستان بهمن بستری شده و توسط دکتر اصلانی جراحی شود.

  عکسی که خانواده نوراللهی را به هم ریخت
  به تازگی عکسی از احمد نوراللهی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن هافبک جوان پرسپولیس کتف مصدوم خود را با یخ بسته و به شکلی دردآور در خود مچاله شده است. هرچند این عکس مربوط به هفته دوم لیگ برتر می‌شود اما انتشار آن باعث به هم ریختن خانواده نوراللهی شد. شنیدیم مادر نوراللهی که یک فرهنگی است، یکی‌، دو روزی پس از دیدن این عکس لب به غذا نزده است!

  برادر نوراللهی، رویانیان را نشناخت!
  در حالی که دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس کوچکترین توجهی به احمد نوراللهی روی تخت بیمارستان نکردند اما محمد رویانیان مدیرعامل سابق باشگاه به ملاقات این بازیکن مصدوم رفت. شاید ندانید ولی بار اول که محمد رویانیان با تلفن همراه نوراللهی تماس گرفت، حامد برادر هافبک پرسپولیس طرف را نشناخت. ظاهراً پس از آنکه مدیرعامل سابق پرسپولیس پیامک داد و اعلام کرد: «محمد رویانیان هستم!» بالاخره ارتباط بین طرفین برقرار شد. یادآوری می‌شود محمد رویانیان به برادر نوراللهی گفته که شماره حساب بدهد تا هزینه بستری شدن این بازیکن را پرداخت کند.

  نور‌اللهی از پنج‌شنبه دویدن را آغاز می‌کند
  بنابر اعلام کادر پزشکی پرسپولیس و با نظر پزشک جراح، احمد نور‌اللهی می‌تواند از چهار‌شنبه (امروز) یا در نهایت از روز پنج‌شنبه دویدن را آغاز کند و مشکلی از این بابت وجود ندارد. نور‌اللهی دوشنبه بلافاصله پس از ترخیص از بیمارستان در مطب دکتر اصلانی پزشک جراح خود حاضر شد تا توصیه‌های لازم را دریافت کند. نور‌اللهی پس از یک ماه می‌تواند استفاده از آویز دست را کنار بگذارد اما دویدن را از فردا آغاز می‌کند. از روز شنبه هم برنامه‌های فیزیوتراپی روی دست این بازیکن آغاز خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات