آوای شمال
  • گزیده اخبار :
  • چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ , Wednesday 24 July 2019

    ابزار هدایت به بالای صفحه

    avayeshomal.ir
    آرشیو سایت





  • کد مطلب : 24420
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
  • شما اینجا هستید :ورزشی
  •   

    نتایج کامل دور اول انتخابی تیمهای ملی کشتی؛ حذف دو مدعی آزاد

    آوای شمال/ رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا از صبح امروز پنجشنبه در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز شد. رقابتهای دور نخست در وزنهایی که قهرمان جهان حضور دارد به صورت حذفی است و از دور دوم مسابقات به صورت دو حذفی برگزار می شود. در سایر […]

    آوای شمال/ رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا از صبح امروز پنجشنبه در سالن شهید بهشتی مشهد آغاز شد. رقابتهای دور نخست در وزنهایی که قهرمان جهان حضور دارد به صورت حذفی است و از دور دوم مسابقات به صورت دو حذفی برگزار می شود. در سایر اوزان مسابقات دوحذفی است.

    بزرگترین شگفتی دور اول حذف مسعود اسماعیل پور در وزن ۶۵ کیلوگرم آزاد بود. اسماعیل پور در حالی که تا ۵ ثانیه به پایان کشتی ۳-۲ از میثم نصیری پیش بود، در لحظات آخر دوخم شد و به پل رفت تا ۶-۳ مسابقه را واگذار کند.

    همچنین در ۹۷ کیلوگرم محمدحسین محمدیان که مدعی این وزن بود مقابل عباس طحان ۴-۱ شکست خورد تا شگفتی دوم رقم بخورد.

    شکست حبیب الله اخلاقی از مجتبی کریم فر در وزن ۸۵ کیلوگرم فرنگی دیگر حادثه دور اول بود. مسابقات این وزن دو حذفی است.

    از دیگر حوادث دور اول می توان به حذف محمد نوربخش و سامان عبدولی اشاره کرد.

    نتایج کامل دور اول به ترتیب زیر است:

    کشتی آزاد:

    ۵۷ کیلوگرم

    مهران رضازاده ۷ – علی حاج آقانیا ۵

    مصطفی دامادی ۱۲ – فرهاد جلایی ۸

    رضا اطری ۸ – نادر حاج آقانیا ۸

    حسن رحیمی – استراحت

    ۶۱ کیلوگرم

    ایمان صادقی ۶ – مهران نصیری ۳

    حسن مرادقلی ۵ – عباس دباغی ۲

    بهنام احسانپور ۷ – فرزاد عموزاد خلیلی ۲

    آرش دنگسرکی ۶ – جلال علیزاده ۴

    ۶۵ کیلوگرم

    میثم حیدری ۸ – میلاد طهماسبی زاده ۲

    محمد مهدی یگانه جعفری ۱۰ – مجید ساده ۰

    میثم نصیری ۶ – مسعود اسماعیل پور ۳

    سعید صالحی ۴ – غلامرضا عبدالله پور ۰

    علی اصغر جبلی – استراحت

    سید احمد محمدی – استراحت

    ۷۰ کیلوگرم

    مهدی تقوی ۱۲ – حمید الهیان ۱

    حسن یزدانی ۱۰ – مرتضی گودرزی ۰

    مسعود کمروند ۱۰ – ایمان رحمانی زاده ۰

    ۷۴ کیلوگرم

    علیرضا قاسمی ۵ – حامد عاشق حسینی ۱

    عزت الله اکبری ۶ – عباس یزدانی ۱

    پیمان یاراحمدی ۶ – محمد مکتبدار ۰

    مرتضی رضایی قلعه ۲ – کیانوش نادری ۱

    ۸۶ کیلوگرم

    سیاوش پازوکی ۹ – اسماعیل نجاتیان ۵

    علیرضا کریمی ۵ – وحید شاه محمدی ۰

    یوسف پناهنده ۱ – جلال زمان ۱

    محمد جواد ابراهیمی ۵ – رضا بیات ۴

    ۹۷ کیلوگرم

    رضا یزدانی – استراحت

    محمد حسین محمدیان ۱- عباس طحان۴

    سید محسن ابراهیمی ۱ – اباذر اسلامی۳

    امیر محمدی ۶ – وحید یوسف وند ۲

    الیاس بختیاری – استراحت

    ۱۲۵ کیلوگرم

    پرویز هادی – استراحت

    سید رضا موسوی ۱۱ – یدالله محبی ۰

    امیر حسین کیانیان(برنده با ضربه فنی) – شهاب قوره جیلی

    جعفر شمس ناتری (برنده با ضربه فنی) – امین طاهری

    کمیل قاسمی – استراحت

    کشتی فرنگی:

    ۵۹ کیلوگرم

    امید قادری ( برنده با ضربه فنی) – سید حمیدرضا خامسی ۰

    محسن حاجی پور ۶ – محمد نوربخش ۵

    عبدالمحمد پاپی ۸ – باقر توکلیان ۰

    حمید سوریان – استراحت

    ۶۶ کیلوگرم

    مهدی زیدوند ۸ – امین بذرگر ۰

    وحید میرفتح الهی ۸ – ابوذر نورزاده ۰

    محمد علی گرایی ۵ – سامان عبدولی ۱ (عبدولی به کشتی ادامه نداد)

    امین سوری – استراحت

    امید نوروزی – استراحت

    ۷۱ کیلوگرم

    رامین طاهری ۲ – عظیم گرمسیری ۱

    بروند اصلان ۱۰ – افشین اسلامی ۱

    فرشاد بلفکه – استراحت

    افشین بیابانگرد – استراحت

    ۷۵ کیلوگرم

    سعید عبدولی ۸ – سجاد فرج پور ۰

    محمد کریمی ۳ – فواد کریمی ۱

    پیام بویری ۱۱ – محمد جعفر توسلی ۱

    رسول گرمسیری ۵ – سعید غلامی ۰

    ۸۰ کیلوگرم

    هوشنگ جلیلی – یوسف اخباری (برنده)

    یدالله عرب جعفری ۷- مسیح اسلامی ۴

    یوسف قادریان ۵ – مسعود مرادی ۰

    میلاد خسروی ۸ – علی زینتی رفاه ۰

    مهرداد بهرامی – استراحت

    ۸۵ کیلوگرم

    حبیب الله اخلاقی ۴ – مجتبی کریم فر ۷

    سامان عزیزی ۲- حسین نوری ۶

    وحید بیدار (برنده) – میلاد مسعودی

    ۹۸ کیلوگرم:

    مهدی علیاری – استراحت

    مجید علیاری ۰ – مهدی زودآشنا ۷

    سید مصطفی صالحی زاده ۵ – صمد کاظمی ۴

    مهدی کشاورز ۷ – علی علیاری۰

    داود گیل نیرنگ – استراحت

    قاسم رضایی- استراحت

    ۱۳۰ کیلوگرم

    مهدی نوری ۷ – حمید احمدی ۰

    بشیر باباجانزاده ۳ – آرمان نظری ۰

    محمدرضا اکبری ۰- مسعود نعمت چکانی ۳

    اسامی کشتی گیران شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر است:کشتی فرنگی:

    ۵۹ کیلوگرم: حمید سوریان- محمد نوربخش(تهران) امید قهرمانی(خراسان رضوی) محسن حاجی پور(مازندران) عبدالمحمد پاپی(خوزستان) حمید خامسی(البرز) باقر توکلیان(فارس)
    ۶۶ کیلوگرم: امید نوروزی- محمدعلی گرایی(فارس) وحید میرفتح الهی(تهران) امین سوری(خوزستان) امین برزگر(فارس) ابوذر نورزاده(البرز) مهدی زیدوند(خوزستان) سامان
    عبدولی(خوزستان)
    ۷۱ کیلوگرم: افشین بیابانگرد(تهران) رامین طاهری (خوزستان) برومند اصلان(لرستان) عظیم گرمسیری(خوزستان) افشین اسلامی(مازندران) فرشاد بلفکه (لرستان)
    ۷۵ کیلوگرم:  پیام بویری(خوزستان) محمد کریمی(البرز) فواد کریمی(کردستان) سعید غلامی(تهران) سجاد فرج پور(مازندران) رسول گرمسیری(خوزستان) سعید عبدولی (خوزستان) جعفر
    توسلی (فارس)
    ۸۰ کیلوگرم: علی زینتی رفاه(قم) مسعود مرادی(خوزستان) مسیح اسلامی(مازندران) یوسف قادریان- هوشنگ جبلی(اصفهان) مهرداد بهرامی(تهران) میلاد خسروی- یوسف اخباری
    (تهران)
    ۸۵ کیلوگرم: مجتبی کریم فر(خوزستان) حسین نوری(البرز) سامان عزیزی(کردستان) میلاد مسعودی(مازندران) وحید بیدار(اردبیل) یداله عرب جعفری(اصفهان) حبیب اله اخلاقی(خوزستان)
    ۹۸ کیلوگرم: قاسم رضایی(مازندران) مهدی علیاری(تهران) سیدمصطفی صالحی زاده(خوزستان) صمد کاظمی(لرستان) مهدی کشاورز(فارس) مجید علیاری(تهران)  داود گیل نیرنگ(مازندران) مهدی زودآشنا(قزوین) علی علیاری (تهران)
    ۱۳۰ کیلوگرم: بشیر باباجانزاده(مازندران) مهدی نوری(اردبیل) آرمان نظری(لرستان) مسعود نعمت چکانی(خوزستان) محمدرضا اکبری(مازندران) حمید احمدی (تهران)

    کشتی آزاد:

    ۵۷ کیلوگرم:  حسن رحیمی(تهران) رضا اطری- مصطفی دامادی(مازندران) فرهاد جلالی(تهران) نادر حاج آقانیا(مازندران) مهران رضازاده(مازندران) علی حاج آقانیا (مازندران)
    ۶۱ کیلوگرم:  آرش دنگسرکی- بهنام احسان پور(مازندران) جمال علیزاده(خراسان شمالی) حسن مرادقلی(تهران) مهران نصیری- عباس دباغی- فرزاد عموزاده خلیلی-  ایمان صادقی(مازندران)
    ۶۵ کیلوگرم:  سیداحمد محمدی- محمد مهدی یگانه جعفری(مازندران) میثم نصیری(زنجان) علی اصغر جبلی(گلستان) سعید صالحی(تهران) میثم حیدری(زنجان) مجید ساده(خراسان رضوی) میلاد طهماسبی(گلستان) غلامرضا عبداله پور – مسعود اسماعیل پور (مازندران)
    ۷۰ کیلوگرم:  مسعود کمروند(مرکزی)- ایمان رحمانی زاده – مهدی تقوی- مرتضی گودرزی(مازندران)- حمید الهیان(خراسان شمالی)  حسن یزدانی(مازندران)
    ۷۴ کیلوگرم:  مرتضی رضایی قلعه(مازندران) محمد مکتبدار(خراسان شمالی) حامد عاشق حسینی(تهران) پیمان یاراحمدی(لرستان) علی قاسمی(تهران) کیانوش نادری – عزت اله اکبری(مازندران) عباس یزدانی(همدان)
    ۸۶ کیلوگرم:  اسماعیل نجاتیان(خراسان رضوی) یوسف پناهنده(تهران) محمدجواد ابراهیمی(مازندران) جلال زمان(مازندران) وحید شاه محمدی(همدان) رضا بیات(تهران) سیاوش پازوکی(مازندران) میثم مصطفی جوکار(همدان) علیرضا کریمی (البرز)
    ۹۷ کیلوگرم:  رضا یزدانی- اباذر اسلامی- سیدمحسن ابراهیمی(مازندران) وحید یوسف وند(لرستان)  عباس طحان(مازندران) الیاس بختیاری(تهران)امیر محمدی(خراسان شمالی) محمدحسین محمدیان (مازندران)
    ۱۲۵ کیلوگرم:  کمیل قاسمی(مازندران) پرویز هادی(آذربایجان شرقی) جعفر شمس ناتری(مازندران) امین طاهری(تهران) یداله محبی(کرمانشاه) سیدرضا موسوی(مازندران) شهاب قوره جیلی(تهران) امیرحسین کیانیان(تهران)

    مرحله مقدماتی این رقابت ها به صورت دوره ای صبح و عصر فردا پنجشنبه ۲۱ خردادماه و مرحله فینال نیز عصر جمعه ۲۲ خردادماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.

    برچسب ها :

    نظرات