آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24412
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مدیر مطبوعاتی بیله‌فلد: خوشحالیم داوری را به خدمت‌ گرفتیم

  آوای شمال/ «تیم پلاکه»‌ در مورد موضوع استخدام دروازه‌بان ایرانی فصل گذشته گراس‌هاپرز صحبت کرد. وی ابتدا اظهار داشت: آنچه در مورد استخدام دنیل داوری به عنوان شایعه شنیده شده، صحت دارد و آرمینیا بیله‌فلد این خبر را تایید می‌کند. او ادامه داد: باشگاه آرمینیا بیله‌فلد از این که توانست دنیل داوری را به خدمت […]

  آوای شمال/ «تیم پلاکه»‌ در مورد موضوع استخدام دروازه‌بان ایرانی فصل گذشته گراس‌هاپرز صحبت کرد.

  وی ابتدا اظهار داشت: آنچه در مورد استخدام دنیل داوری به عنوان شایعه شنیده شده، صحت دارد و آرمینیا بیله‌فلد این خبر را تایید می‌کند.

  او ادامه داد: باشگاه آرمینیا بیله‌فلد از این که توانست دنیل داوری را به خدمت گیرد، خرسند است. در گذشته‌های دور بیله‌فلد پذیرای دو بازیکن فوتبال ایران یعنی علی دایی و کریم باقری بود. به کارگماری داوری ادامه تاریخ حضور بازیکنان ایرانی در بیله‌فلد است.

  این مقام همچنین در مورد جزییات استخدام دروازه‌بان دوم ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ توضیحات بیشتری داد و عنوان کرد:از مدتی قبل باشگاه در رایزنی با وی بود و اکنون خوشحالیم که توافق نهایی انجام گرفت. بطوریکه آرمینیا قرارداد دوساله‌ایی را با وی امضا کرد.

  «پلاکه‌» همچنین ادامه داد: قرارداد داوری از اولین روز ماه ژوییه (۱۰ تیر ) به مدت ۲ سال معتبر خواهد بود. امیدواریم همراه با وی و سایر نفرات کادر خود، روزهای خوبی راتجربه کنیم.

  این مقام همچنین در مورد جایگاه داوری عنوان کرد:در شرایط کنونی در کادر نفرات خود ۲ دروازه‌بان دیگر حضور دارند. با داوری شمار گلر‌های تیم به ۳ می‌رسد. البته این که کدامیک شماره یک، دو یا سه باشد، بستگی به تصمیم کادر فنی تیم دارد.

  این مقام همچنین از بیان رقم قرارداد امضا شده با گلر ایرانی خودداری کرد و ذکر رقم را به آینده موکول کرد.

  برچسب ها :

  نظرات