آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24405
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیرلو برنامه‌ای برای ترک یوونتوس ندارد

  آوای شمال/ جوزپه ماروتا، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس به هواداران تیمش اطمینان داد که خبر تمایل آندره‌آ پیرلو برای جدایی از بانوی‌پیر صحت ندارد و او هرگز چنین درخواستی نکرده است. ماروتا اظهار داشت: درباره پیرلو می‌توانم با قاطعیت بگویم که او هرگز برای رفتن از یوونتوس ابراز تمایل نکرده است و این مسئله اهمیت دارد. […]

  آوای شمال/ جوزپه ماروتا، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس به هواداران تیمش اطمینان داد که خبر تمایل آندره‌آ پیرلو برای جدایی از بانوی‌پیر صحت ندارد و او هرگز چنین درخواستی نکرده است.

  ماروتا اظهار داشت: درباره پیرلو می‌توانم با قاطعیت بگویم که او هرگز برای رفتن از یوونتوس ابراز تمایل نکرده است و این مسئله اهمیت دارد. قرارداد او تا پایان فصل آینده اعتبار دارد و ما هم خواهان ماندنش در یووه هستیم. پیرلو پس از پایان کارش در اردوی تیم ملی ما را در جریان برنامه‌اش قرار خواهد داد اما باز هم تکرار می‌کنم که او هیچ حرفی مبنی بر تمایلش برای ترک یوونتوس نزده است.

  ماروتا در ادامه به هواداران یوونتوس هشدار داد انتظار اضافه شدن ستاره‌های بزرگ به تیم‌شان را نداشته باشند.

  وی همچنین خاطر نشان کرد: ما تا الان دیبالا و خدیرا را جذب کرده‌ایم و من می‌خواهم یک چیز را به هواداران یوونتوس بگویم: انتظار خرید نام‌های بزرگ را نداشته باشند. یوونتوس همین الان هم بازیکنان بزرگی دارد. ما چهار سال پیاپی قهرمان ایتالیا شده‌ایم و امسال هم عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردیم. برنامه ما حفظ بازیکنان فعلی است که در بازی‌مان تأثیرگذار بوده‌اند.

  مدیرورزشی یوونتوس درباره برنامه‌ این باشگاه برای آلوارو موراتا و پل پوگبا، دو بازیکنی که شایعه جدا شدن‌ آنها از بانوی‌پیر شنیده شده‌ است هم عنوان کرد: موراتا تا سال ۲۰۱۶ در یوونتوس خواهد ماند. قراردادی که ما با رئال برای خرید موراتا بسته‌ایم تا سال ۲۰۱۶ اعتبار دارد و می‌توانیم آن را تا سال ۲۰۱۷ نیز تمدید کنیم. در پایان فصل آینده شرایط او را ارزیابی خواهیم کرد. در مورد پوگبا هم باید بگویم که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای خرید او دریافت نکرده‌ایم و من اطمینان داریم که خودش می‌خواهد با ما بماند. یک بار دیگر می‌گویم که پروژه یوونتوس برای آینده بر پایه حفظ بازیکنان فعلی‌اش است.

  برچسب ها :

  نظرات