آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 3 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24396
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حضور ۱۲ کشور در مسابقات کیک‌بوکسینگ ستارگان جهان

  آوای شمال/ نشست خبری مبارزات ستارگان کیک‌بوکسینگ جهان، جام ولایت صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور اعضای این سبک و شرکت‌کنندگان برگزار شد. سید حمید حجازی رئیس سبک کیک‌بوکسینگ IKN در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه در طول فعالیت‌مان در این سبک توانسته‌ایم ۲۶ دوره مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنیم. طی جلساتی که با هیئت رئیسه […]

  آوای شمال/ نشست خبری مبارزات ستارگان کیک‌بوکسینگ جهان، جام ولایت صبح امروز (پنج‌شنبه) با حضور اعضای این سبک و شرکت‌کنندگان برگزار شد.

  سید حمید حجازی رئیس سبک کیک‌بوکسینگ IKN در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه در طول فعالیت‌مان در این سبک توانسته‌ایم ۲۶ دوره مسابقات قهرمانی کشور را برگزار کنیم. طی جلساتی که با هیئت رئیسه داشتیم به این نتیجه رسیدیم که مبارزات ستارگان کیک‌بوکسینگ با عنوان جام ولایت را در تهران میزبانی کنیم. ۱۲ کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند که در مجموع ۱۰ مبارزه در بخش مردان و ۳ مسابقه در بخش بانوان برگزار می‌شود.

  وی ادامه داد: تیم‌هایی مثل گرجستان، ازبکستان، اسپانیا، پرتغال، برزیل، روسیه و افغانستان از جمله تیم‌هایی هستند که با بهترین نفراتشان در این مسابقه حاضر می‌شوند. تمامی بازیکنانی که از بیرون از ایران به این مسابقات آمده اند، کارنامه قابل توجهی دارند و بازیکنان ایرانی نیز در هر وزن جزو بهترین‌های کیک‌بوکسینگ کشور هستند.

  رئیس سبک کیک‌بوکسینگ IKN عنوان کرد:‌ همیشه با بی‌مهری اسپانسرها مواجه بوده‌ایم. در این دوره نیز در ابتدا چندین اسپانسر داشتیم اما متأسفانه مشکلاتی در این باره پیش آمد. خوشبختانه با حمایت‌های هیئت مدیره و برخی ازدوستان توانستیم هزینه‌ها را تامین کنیم. در این دوره از مسابقات هزار دلار به نفر برنده و ۵۰۰ دلار به نفر بازنده اهدا می‌شود. البته در این دوره از این مسابقات اصلاً ورودیه دریافت نکردیم. جا از کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی که پیام تبریک برای مسابقات فرستادند تشکر کنم و همچنین باید تشکر ویژه‌ای نیز از محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان داشته باشیم.

  حجازی در پایان اظهار داشت: ابتدا قرار بود مسابقات در فضایی باز و در زمین تنیس برگزار شود اما به دلیل برخی مسائل در مجموعه انقلاب سالنی را به ما اختصاص دادند که در همین مورد نیز جا دارد از مدیریت محترم این مجموعه ورزشی تشکر کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات