آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ , Sunday 9 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24357
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی جدید استقلال را همه هواداران دوست دارند/ماجرای اجاره استقلال توسط شرکت صنایع نوین ایران

  آوای شمال/ ماجرای اجاره استقلال توسط شرکت صنایع نوین ایران وارد فاز تازه‌ای شده است! مصاحبه بهرام افشارزاده که خبر از عقد قرارداد با این شرکت در اسفند ۹۳ داد، حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد و با واکنش سازمان خصوصی‌سازی همراه شد. این اتفاقات ما را بر آن داشت تا با شاهرخ سبک‌دست تماس […]

  آوای شمال/ ماجرای اجاره استقلال توسط شرکت صنایع نوین ایران وارد فاز تازه‌ای شده است! مصاحبه بهرام افشارزاده که خبر از عقد قرارداد با این شرکت در اسفند ۹۳ داد، حاشیه‌های زیادی را به وجود آورد و با واکنش سازمان خصوصی‌سازی همراه شد. این اتفاقات ما را بر آن داشت تا با شاهرخ سبک‌دست تماس بگیریم؛ مردی که این روزها به خاطر استقلال، سوژه مهمی است.
  بالاخره شما را اسپانسر، مستأجر و یا با عنوان دیگری بنامیم؟
  ببینید من یک توضیح مختصر بدهم؛ این یک موضوعی است که روند قانونی‌اش را طی می‌کند و پس از این که آقای پورحسینی اظهارنظر کردند و از دیدگاه‌ من منطقی و کاملاً بجا بود، با نظر وزارت ورزش و جوانان، صنایع و معادن و اقتصاد، نظر نهایی‌شان را اعلام کنند و در صورتی که مشکلی نبود، همه چیز شکل رسمی به خود می‌گیرد.

  اظهارنظر بهرام افشارزاده با حاشیه‌های زیادی روبه‌رو شد.
  من مصاحبه ایشان را نخواندم اما یک بحث کلی مطرح است؛ یک شرکت، یک مدیر باید برنامه‌ریزی داشته باشد. باید به آینده نگاه کند و اگر غیر از این باشد، مدیریتش زیر سؤال می‌رود. این که من سبک‌دست برنامه A، B و یا C داشته باشم، ایرادی نیست. اگر همین الان هم فصل را شروع کنیم، برای آینده برنامه می‌ریزیم، این در شرایطی است که شاید سه ماه دیگر نباشیم. ماجرا نیز همین بود، برنامه‌ریزی کردیم اما اتفاقات و مباحث واگذاری، اجاره و فروش را پیش‌بینی کردیم، اصلاً‌ یک چیزی می‌گویم؛ من برای کمک به استقلال آمده‌ام و این را در نظر می‌گیرم، می‌خواهم اگر فرداروزی نباشم، این مسیر ادامه داشته باشد.

  یعنی فقط کمک؟! دنبال چیزی نیستید، این باورش سخت است.
  من نه دنبال شهرت هستم و نه پست و مقام. بحث اقتصادی مدنظرم است، از همین‌جا و در روزنامه خبرورزشی اعلام می‌کنم هر فرد، افراد یا هر گروه و شرکتی می‌توانند کمک کنند، بسم‌الله… پا پیش بگذارند، هرکس می‌تواند گوشه کاری را بگیرد، بیاید. کار تیمی است و می‌توان در بخش‌های مختلف همکاری کرد، اتاق فکر تشکیل می‌دهیم.

  چرا اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل انتخاب نشده‌اند؟
  قرار است به صورت رسمی و ویژه اعضای هیأت مدیره معرفی شوند. من قول می‌دهم استقلال در سریع‌ترین زمان ممکن کارش را استارت بزند.

  مثلاً کی؟!
  هفته آینده، باشگاه استقلال استارت رسمی می‌زند.

  این که بر سر انتخاب اعضای هیأت مدیره با وزارت ورزش و جوانان اختلاف سلیقه دارید، درست است؟
  اصلاً و ابداً‌ وزارت ورزش و جوانان تاکنون لیستی از افراد برای حضور در هیأت مدیره نداده است. اگر هم بدهد، مشکلی نیست. من می‌گویم اگر تمامی اعضا را آنها انتخاب کنند، اعتراض نمی‌کنم چون به دنبال اصول و عقاید خودم هستم. اگر چند عضو را من انتخاب کنم و چند عضو را آنها و اختلاف باشد، خوب است نه، اصلاً تمامی اعضا را وزارت ورزش انتخاب کند و من دنبال امور اقتصادی و درآمدزایی هستم. در صورتی که خواسته‌هایم برآورده شود نیازی به مسائل دیگر نیست. اگر همدلی نباشد، لطمه می‌خوریم. من دنبال مسیر اقتصادی در یک فضای آرام و باثبات هستم.

  تکلیف سرمربی چی شد؟
  بعد از انتخاب هیأت مدیره و مدیرعامل، به طور حتم سرمربی معرفی می‌شود.

  نیمکت استقلال به چه کسی می‌رسد؟
  به کسی که بتواند به استقلال کمک کند و هواداران او را دوست داشته باشند.

  منصوریان است دیگر…
  اجازه بدهید ظرف چند روز آینده همه چیز معلوم می‌شود.

  اسکوچیچ از لیست خارج شد؟
  ایشان با فولاد قرارداد دارند و دیگر در فهرست استقلال نیستند.

  برچسب ها :

  نظرات