آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24323
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  انتخاب سرمربی صبا منوط به واگذاری باشگاه است

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، عباس جهان‌بینی اظهار داشت: خریدار قطعی باشگاه صبای قم هنوز مشخص نشده است و روال معمول در این خصوص در حال انجام است و باشگاه صبا پس از برگزاری مزایده و بررسی صلاحیت خریداران واگذار می‌شود. وی افزود: با توجه به این که فصل […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، عباس جهان‌بینی اظهار داشت: خریدار قطعی باشگاه صبای قم هنوز مشخص نشده است و روال معمول در این خصوص در حال انجام است و باشگاه صبا پس از برگزاری مزایده و بررسی صلاحیت خریداران واگذار می‌شود.

  وی افزود: با توجه به این که فصل نقل و انتقالات آغاز شده برای ما مهم است که هر چه سریع‌تر در این زمینه به نتیجه برسیم تا برنامه‌های فنی تیم با مشکل مواجه نشود و زمان کافی برای آماده‌سازی تیم در اختیار داشته باشیم.

  مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: چند خریدار با باشگاه تماس گرفته‌اند و با آن‌ها مذاکره کرده‌ایم اما تا زمان برگزاری مزایده و به نتیجه رسیدن تمام مذاکرات نمی‌توان کار را تمام شده پنداشت و باید باز هم در این زمینه صبر داشته باشیم.

  جهان‌بینی در مورد مربی فصل آینده صبا و احتمال تمدید قرارداد مهدی تارتار بیان داشت: تارتار از مربیان خوب فوتبال ماست و عملکرد وی و کادر فنی از نظر باشگاه مثبت بوده و تمایل به حفظ وی در صبا وجود دارد اما واقعیت این است که برای تعیین تکلیف نیمکت صبا باید منتظر باشیم تا ببینیم چه کسی مالک صبا می‌شود.

  وی عنوان کرد: نمی‌توانیم در مورد ماندن یا رفتن تارتار به شکلی مطمئنی اظهار نظر کنیم زیرا ممکن است مالک جدید علاقمند به حضور مربیان دیگری باشد و گزینه‌های خاص خود را مد نظر داشته و عملی کند.

  مدیرعامل باشگاه صبای قم درباره احتمال سهیم شدن شهرداری در سهام صبا تصریح کرد: ممکن است در شرایطی خاص بخشی از امتیاز باشگاه بر اساس نظر مالک جدید باشگاه و هیئت مدیره به شهرداری یا استانداری اختصاص پیدا کند که این موضوع هنوز قطعیت ندارد.

  جهان‌بینی افزود: از شروط اصلی واگذاری صبا به بخش خصوصی، استقرار تیم و خارج نشدن آن از قم بوده است و اهالی ورزش قم بابت این موضوع نگرانی نداشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات