آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24217
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ خرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ۱۲۰ ناحیه بسیج در سراسر کشور ساختمان ندارند

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی شامگاه چهارشنبه در جمع هیئت عاشقان ولایت زنجان، از به تصویب رسیدن ایجاد دانشگاه در اسفندماه سال گذشته خبر داد و افزود: در مهرماه سال‌جاری جذب دانشجو خواهیم داشت. وی اظهار کرد: این دانشگاه در ۱۴ رشته دانشجو جذب می‌کند و هدف از راه‌اندازی آن، ارتقای سطح علمی و تخصصی نیروهای بسیج […]

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی شامگاه چهارشنبه در جمع هیئت عاشقان ولایت زنجان، از به تصویب رسیدن ایجاد دانشگاه در اسفندماه سال گذشته خبر داد و افزود: در مهرماه سال‌جاری جذب دانشجو خواهیم داشت.

  وی اظهار کرد: این دانشگاه در ۱۴ رشته دانشجو جذب می‌کند و هدف از راه‌اندازی آن، ارتقای سطح علمی و تخصصی نیروهای بسیج است.

  در برنامه امسال به توسعه پایگاه بانوان توجه ویژه خواهد شد

  رئیس بسیج مستضعفین کشور، با بیان اینکه در برنامه امسال به توسعه پایگاه بانوان توجه ویژه خواهد شد، گفت: همان‌طور که در هشت سال دفاع مقدس بانوان در پشت جبهه به رزمندگان خدمت‌رسانی می‌کردند، امروز هم بانوان در عرصه جنگ نرم وظیفه بسیار خطیری دارند و باید پایگاه بسیج بانوان تقویت شود.

  وی به حلقه‌های صالحین اشاره کرد و گفت: حلقه‌های صالحین بهترین راه مقاومت و جهاد هستند و این خاری بر چشم دشمنان، آمریکا و صهیونیست است.

  رئیس بسیج مستضعفین  کشور با بیان اینکه امروز بسیج در میان مهدهای کودک نیز نفوذ کرده است، گفت: دشمنان سخت نگران شده‌اند و این برخلاف خواسته‌های آنان در راستای رواج فساد، بی‌بندباری و بی‌دینی است.

  سردار نقدی با اشاره به لزوم توسعه کمی و کیفی حلقه‌های صالحین گفت: حلقه‌های صالحین در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی می‌توانند نقش بارزی داشته باشند و محکم‌ترین دژ در مقابل تهاجم فرهنگی هستند بنابراین باید توسعه کیفی این حلقه‌های تربیتی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

  سردار نقدی با اشاره به تلاش دشمن برای وارد کردن فرهنگ مورد نظر خود از طریق برنامه‌های ماهواره‌ای یادآور شد، گفت: نباید ماهواره‌ها را با توسل به زور جمع کرد، بلکه باید با استفاده کنندگان حرف زد و آنان را قانع کرد تا از این طریق به تاثیرات سوء و پیامدهای تلخ و ناگوار آن بر روی خود و خانواده پی ببرند.

  رئیس بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه ایستادن در خط ولایت تنها راه پیروزی بر دشمنان است، تصریح کرد: ایستادگی و استقامت در خط ولایت ظرفیت و بنیه واقعی می‌خواهد.

  سردار نقدی گفت: ابرقدرت‌هایی که سالیان متمادی به‌طور غیرمستقیم و با ارائه تجهیزات و امکانات به دیگر دشمنان با ما وارد جنگ شده بودند، امروز جلوی ما نشسته و وارد کارزار شده‌اند.

  وی عنوان کرد: نشست ۱+۵ یکی از روش‌های استکبار است؛ آن‌ها با این کار می‌خواهند شکست و سیلی‌هایی را که خورده‌اند جبران کنند.

  رئیس بسیج مستضعفین کشور، با اشاره به اینکه مشکل آن‌ها برنامه هسته‌ای ایران نیست، گفت: آن‌ها از ایران اسلامی مقتدر می‌ترسند.

  وی تصریح کرد: در دورانی یک کارمند دون پایه سفارت‌ آمریکا برای ما تعیین تکلیف می‌کرد اما امروز رئیس‌جمهور این کشور، رئیس‌جمهورهای پنج کشور دیگر را به کمک گرفته تا بتواند بر ایران غلبه کند.

  رئیس بسیج مستضعفین کشور افزود: رئیس‌جمهور آمریکا هر ۴۸ ساعت یک‌بار درخصوص ایران صحبت و اظهار نظر می‌کند ولی هرگز موفق نخواهد شد.

  عراقی ها حاضر نیستند آمریکا در جنگ با تروریست‌های تکفیری در کنارشان باشد

  سردار نقدی خاطرنشان کرد: حرکت‌های رو به جلو نظام جمهوری اسلامی در سطح جهان برای استکبار وحشتناک است و استکبار جهانی در مقابله با نظام جمهوری اسلامی با شکست روبه‌رو خواهد شد.

  وی با بیان اینکه عراقی‌ها حاضر نیستند آمریکا در جنگ با تروریست‌های تکفیری در کنارشان باشد، گفت: امروز بسیج به عنوان نیرویی فعال به مناطق تحت‌الشعاع داعش نفوذ پیدا کرده است.

  سردار نقدی با بیان اینکه دشمن با کشور ما جنگ اقتصادی و فرهنگی دارد، گفت: امروز بسیج رسالت سنگینی بر دوش دارد.

  وی افزود: ۹۰ درصد از سرزمین کنونی یمن در دست نیروهای انقلابی و ضد آمریکایی است و شعار آن‌ها مرگ بر آمریکاست.

  ۱۲۰ ناحیه بسیج در سراسر کشور ساختمان ندارند

  رئیس بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه بسیج یک نهاد مردمی است، افزود: در کشور ۱۲۰ ناحیه بسیج وجود دارد که ساختمان ندارند، در این میان مردم باید دست بسیج را که برخاسته از خود مردم است، بگیرند.

  سردار نقدی افزود: بسیح مستضعفین دو هزار و ۵۰۰ سالن ورزشی را در کشور ساخته است و امسال ساخت سالن استخر شنا برای هر استان را در دستور کار دارد.

  سردار نقدی به فعالیت بسیج در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در حال‌حاضر بسیج ۲۵ هزار سایت شباب دارد و هرکدام از پایگاه‌ها و حوزه‌ها یک سایت دارند.

  برچسب ها :

  نظرات