آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24181
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اظهارات سیدجلال حسینی بعد از بازگشت به پرسپولیس

  آوای شمال/ این مدافع ملی پوش پس از جلسه ای که با محمدحسین نژادفلاح قائم مقام هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار کرد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و اعلام کرد بدون چشم داشت مالی به جمع پرسپولیسی ها منتقل می شود. حرف های او را بخوانید: باید یک تیم قوی ببندیم به طور قطع فصل […]

  آوای شمال/ این مدافع ملی پوش پس از جلسه ای که با محمدحسین نژادفلاح قائم مقام هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار کرد، در جمع خبرنگاران حاضر شد و اعلام کرد بدون چشم داشت مالی به جمع پرسپولیسی ها منتقل می شود. حرف های او را بخوانید:

  باید یک تیم قوی ببندیم

  به طور قطع فصل آینده از همین حالا شروع شده است و آقای نژادفلاح تلاش می‌کند تا انتظارات بر آورده شود. انتظاراتی که بسیار زیاد است و برای رسیدن به آن باید حمایت شد و حمایت کرد. باید یک تیم خیلی خوب و قوی ببندیم که در شأن پرسپولیس و هواداران باشد. ما دو سال قبل اگر با بداقبالی روبرو نمی‌شدیم در آستانه قهرمانی بودیم و این اتفاق می‌تواند برای فصل آینده روی دهد.

  پرسپولیس باید آرامش داشته باشد

  پرسپولیس به آرامش نیاز دارد تا هدف‌گذاری خود را انجام دهد. به امید خدا در روزهای آینده مرحله به مرحله شرایط بهتر خواهد شد و میلیون‌ها هوادار منتظر یک پرسپولیس قدرتمند هستند.

  سال سختی در قطر داشتم

  این یک سال برای من سخت بود. در آنجا تیم‎ها شرایط و امکانات خوبی دارند اما سطح فوتبال متوسط است. البته آنها در حال پیشرفت هستند چرا که برای جام جهانی هم آماده می‌شوند. در حال جذب بازیکنان خارجی خوب مثل ژاوی و رائول هستند و چون امکانات خوبی هم دارند، پیشرفت‌شان سریعتر خواهد بود.

  مساله مالی برای من اهمیت نداشت

  همانطور که گفتم صحبت‌های خوبی داشتیم. پرسپولیس و هوادارانش به قدر ارزشمند هستند که پوشیدن این پیراهن برای همه یک افتخار باشد و امیدواریم بتوانیم یک تیم خوب ببندیم. آنچه در این مرحله برای من اهمیت دارد، نه مسائل مالی، بلکه بسته شدن یک تیم کامل و قدرتمند است که به واسطه آن بتوانیم به هدف‌های بزرگ برسیم و شرمنده هواداران نباشیم که از این جهت نیز مشکلی وجود نداشت.

  از قطر برگردم می بندیم

  در ابتدای هفته آینده باید سفری به قطر داشته باشم و به امید خدا در بازگشت از این سفر برای عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس اقدام خواهیم کرد. امیدوارم در این فصل بتوانم بازیکن موثری برای پرسپولیس و هواداران باشم.

  لفظ بمب را استفاده نکنید

  من بمب نقل و انتقالات نیستم اما حاضرم فشار و مسوولیت چنین عنوانی را به جان بخرم تا بازیکنان برگزیده دیگر، هم راحت‌تر به پرسپولیس بیایند و هم اینکه فشار کمتری روی آنها وارد شود. اما از شما خواهش می کنم لفظ بمب را درباره هیچ کس به کار نبرید چون این مساله تنها فشار را روی تیم زیاد می کند. من تجربه این مساله را قبلا هم داشته ام و دوست ندارم دوباره برای ما اتفاق بیافتد.

  برچسب ها :

  نظرات