آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2418
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ دی, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  برخی افراد ادعا می کنند حماسه ۹دی مختص به سال ۸۸ است

  آوای شمال/امام جمعه شهرستان محمودآباد پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه ۹ دی که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد،روز نهم دی ماه را سالروز تجدید بیعت امت با ولایت و روز عزت و سربلندی ملت ایران دانست. حجت الاسلام سید داوود موسوی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ اظهار داشت: نهم دی […]

  آوای شمال/امام جمعه شهرستان محمودآباد پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه ۹ دی که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد،روز نهم دی ماه را سالروز تجدید بیعت امت با ولایت و روز عزت و سربلندی ملت ایران دانست.

  حجت الاسلام سید داوود موسوی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ اظهار داشت: نهم دی ماه همچون نگینی درخشان در تاریخ نظام جمهوری اسلامی است و مردم ایران در این روز نشان دادند که در هرشرایط و برهه از زمان،مطیع امر ولایت و وفادار به امام امت خود هستند.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به نقش فتنه گران در جریان فتنه۸۸ بیان داشت: در جریان فتنه دشمنان خارجی و برخی خواص داخل، هرکدام نقش خود را برای تخریب نظام و ولایت فقیه به عهده گرفته که در میان اهداف و عملکرد آنان دو مشخصه بارز و آشکار بود.

  موسوی دو هدف اصلی جریان فتنه را بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی و موضع گیری مردم در مقابل نظام و ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: هرکدام از این اقدام نسبت به دیگری خطرناک بوده و عوامل داخلی فتنه و خواص بی بصیرت کار را به جایی رسانده که در طول ۸ ماهه اعتراضات، دشمن برای رسیدن به اهداف شوم خود که در طول عمر انقلاب برنامه ریزی کرده بود بسیار امیدوار شد.

  وی با بیان اینکه حضور ۴۰ میلیونی ملت در انتخابات خرداد۸۸ ضربه بزرگی به دشمنان داخلی و خارجی این نظام وارد کرد،افزود: این ضربه به حدی سخت بود که دیدیم چطور دشمنان نظام دست ها را بالا گرفته و ساکت شدند،اما متاسفانه در طول اعتراضات خیابانی چند ماهه،دوباره دشمنان و مخالفان نظام امیدوار شدند.

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه در گوشه و کنار گاهی می شنویم که برخی افراد ادعا می کنند که حرکت عظیم و انقلابی مردم در ۹ دی مختص به همان زمان یعنی سال۸۸ است،خاطر نشان کرد: باید بگوییم دشمن هنوز هم دست از فتنه و تفرقه افکنی بر نداشته و چه بسا بازماندگان عوامل فتنه هم بدشان نمی آید تحرکاتی داشته باشند.

  موسوی نقش رهبری را در مقابله با دشمنان بسیار حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: شک نکنید اگر ایران مثل عراق،لیبی،مصر و دیگر کشورها،رهبر مستقل و آگاه نداشت،در طول این ۸ ماه دچار مشکلات عدیده ای می شد اما نقش بی بدلیل رهبر ایران در جریان فتنه،برنامه های مدون دشمن را خنثی و دست بدخواهان نظام را قطع کرد.

  وی با یادآوری دفاع جانانه ملت در زمان جنگ تحمیلی اظهار داشت: مردم ایران با تمام گرایشات مذهبی،سیاسی و فکری، وقتی بحث اصل نظام و ولایت به میان می آید تمام قد می ایستند و اگر در طول دوران دفاع مقدس،مردم به حضرت امام (ره) وفادار بودند،در جریان فتنه و ۹ دی نیز وفاداری و ولایت پذیری خود را به امام خامنه ای ثابت کردند.

  برچسب ها :

  نظرات