آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2414
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۶
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  اولین خودروی بدون راننده مرسدس بنز با همکاری ال‌جی ساخته خواهد شد!

  آوای شمال/ آینده خودرو زیاد شبیه به دنیای امروز به نظر نمی‌رسد. به همین خاطر امروز نیز ال‌جی و مرسدس بنز قراردادی امضا کردند که در طی آن سریع‌تر به آینده مذکور نزدبک‌تر خواهیم شد. کمپانی ال‌جی و مرسدس بنز در طی قرارداد صبح امروز تصمیم بر این گرفتند که ال‌جی سیستم دوربین استریو را […]

  آوای شمال/ آینده خودرو زیاد شبیه به دنیای امروز به نظر نمی‌رسد. به همین خاطر امروز نیز ال‌جی و مرسدس بنز قراردادی امضا کردند که در طی آن سریع‌تر به آینده مذکور نزدبک‌تر خواهیم شد.

  کمپانی ال‌جی و مرسدس بنز در طی قرارداد صبح امروز تصمیم بر این گرفتند که ال‌جی سیستم دوربین استریو را برای خودرو‌های مرسدس بنز بسازد تا هرچه سریع‌تر به دنیای خودرو‌های بدون راننده نزدیک شویم. این دوربین در بخش جلویی خودرو قرار خواهد داشت و ماشین‌ها و وسایل مقابل و فاصله آن‌ها را خواهد سنجید.

  این اولین گام مرسدس بنز در تولید خودرو‌های بدون راننده است که با کمپانی ال‌جی کلید خواهد خورد و دو طرف قرارداد امیدوار هستند که تجربه کاری خوب و بادوامی با یکدیگر داشته باشند.

  اگرچه خودرو‌های بدون راننده در حال حاضر در مراحل آزمایشی خود به‌سر می‌برند و هنوز خیلی رسمی نشده‌اند اما آینده خوبی در انتظار آن‌هاست.  کمپانی صاحب نام گوگل نیز یکی از پیشگامان این صنعت محصوب می‌شود. حال می‌بایست ماجرا را به زمان و ثانیه‌ها بسپاریم تا ما را به آینده ببرند و کودک زاده شده از ال‌جی و مرسدس بنز را نشانمان دهد. به‌نظر می‌آید که خودروی بدون راننده با طراحی و ساخت لوکس کمپانی مرسدس بنز بسیار خوش‌آیند و دوست داشتنی خواهد بود.

  نظر شما در خصوص خودرو‌های بدون راننده چیست؟ آیا آینده خودرو‌ها در گرو چنین تکنولوژی‌ای خواهد بود؟

  برچسب ها :

  نظرات