آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24138
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سیاه جامگان با ۷ میلیارد در لیگ برتر

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، بازیکنان سیاه جامگان که فصل گذشته در رقابتهای لیگ یک برای صعود به لیگ برتر تلاش می کردند تا قبل از سال ۹۴ تنها ۴ درصد از کل مبلغ قراردادهایشان را گرفته بودند پس از آن با اصرار رضا مهاجری مربی تیم، باشگاه رضایت داد که ۴۰ درصد از […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، بازیکنان سیاه جامگان که فصل گذشته در رقابتهای لیگ یک برای صعود به لیگ برتر تلاش می کردند تا قبل از سال ۹۴ تنها ۴ درصد از کل مبلغ قراردادهایشان را گرفته بودند پس از آن با اصرار رضا مهاجری مربی تیم، باشگاه رضایت داد که ۴۰ درصد از مبلغ قراردادهایشان را پرداخت کند. چون بازیکنان سیاه جامگاه عنوان کرده بودند که با این شرایط نمی توانند دیدارهای باقی مانده لیگ را ادامه دهند. پس از صعود تیم به لیگ برتر باشگاه سیاه جامگان حواله ای برای صندوق قرض الحسنه به بازیکنان پرداخت کرد که قرار بود امروز ۴ شنبه ۲۰ خرداد وصول شود که بر گشت خورد .

  علی عباسی عضو هیات مدیره باشگاه در مورد برگشت خوردن چک بازیکنان سیاه جامگان گفت: امروز باید چکهای بازیکنان پاس می شد، اما صندوقهای قرض الحسنه مشهد دچار مشکل شده اند و فعلا نمی توانند خدمات ارائه دهند. ولی تا سه شنبه هفته آینده یعنی ۲۶ خرداد ماه، بدهی های بازیکنان پرداخت خواهد شد. ما تا امروز ۷۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده ایم و این خبر که باشگاه ما تنها ۴۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده است دروغ است. ما قبل از شروع فصل ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کردیم و بعد از عید هم بابت ۴۰ درصد دیگر هم صورت حواله به آنها پرداخت شده است.

  باشگاه سیاه جامگان ابومسلم قصد دارد با اختصاص بودجه ۷ میلیاردی تیم را راهی رقابتهای لیگ برتر کند، عباسی معتقد است که با برنامه ریزی هایی که انجام شده سیاه جامگان قصد دارد ظرف ۴،۵ سال آینده به یکی از قطبهای فوتبال ایران تبدیل شود، اما بر خلاف خیلی از باشگاهها مسئولین سیاه جامگاه قصد دارند با بهره گیری از جوانها با کمترین بودجه تیم را مهیای رقابتهای لیگ برتر کنند.

  عضو هیات مدیره باشگاه ادامه داد: تیم ابومسلم در رقابتهای لیگ یک هم ۲۰ هزار تماشاگر داشت و همه خواهند دید که در رقابتهای لیگ برتر تیم ما یکی از ۵ تیم پرطرفدار خواهد بود. تیم ما در فصل گذشته با مبلغی بسته شده بود که در این فصل نمی توانیم به صرف حضور سیاه جامگان در لیگ برتر بودجه آن را به صورت چشمگیری افزایش دهیم. فکر هم نمی کنم این مبلغ کم باشد چون باشگاه نفت تهران که در دو فینال لیگ و حذفی هم حضور داشت تنها با ۱۰ میلیارد تیم را بسته بود، یا باشگاههای صبای قم و سایپا که به گفته مسئولین این تیم تنها با بودجه های ۴،۵ میلیاردی تیم را بسته اند. با توجه به سختی شرایط در اقتصاد مقاومتی کشور من فکر می کنم که بودجه ای که ما در نظر گرفته ایم برای حضور تیم در لیگ برتر، مناسب باشد.

  عباسی افزود: مادر جلسه مهمی که با وزیر ورزش داشتیم برنامه های خودمان را ارائه دادیم و قرار شد که وزیر محترم ورزش هم از ما حمایت کند. چون باشگاه سیاه جامگان جزو تیمهای بخش خصوصی است. باشگاه ما قصد دارد تا دوباره غرور خراسان را احیا کند. برای همین هم با برنامه ریزی های همه جانبه در لیگ برتر حاضر خواهیم شد.

  عباسی همچنین در رابطه با مربی فصل آینده سیاه جامگان گفت: ما تا امروز با هیچ گزینه ای به غیر از آقای رضا مهاجری صحبت نکرده ایم و قصد داریم او را حفظ کنیم. این دیگر بستگی به نظر خود او دارد که بخواهد با باشگاه ادامه همکاری دهد یا نه. ضمن اینکه با وجود دوستی که ما آقای عزیزی داریم اما با او هیچ مذاکره ای برای حضور در سیاه جامگان انجام نداده ایم.

  برچسب ها :

  نظرات