آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24125
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مومنی: ۹۰ درصد پولم را گرفته ام

  آوای شمال/ مهدی مومنی در مورد شرایطش برای فصل آینده گفت: از چند تیم پیشنهادهای خوبی دارم. قراردادم با باشگاه استقلال‌خوزستان تمام شده است اما باید بگویم استقلال‌خوزستان مدیریت خیلی خوبی دارد و من در این تیم احساس راحتی می‌ کردم و آرامش داشتم و توانستم در کنار این ها پیشرفت نیز بکنم. اگر امسال […]

  آوای شمال/ مهدی مومنی در مورد شرایطش برای فصل آینده گفت: از چند تیم پیشنهادهای خوبی دارم. قراردادم با باشگاه استقلال‌خوزستان تمام شده است اما باید بگویم استقلال‌خوزستان مدیریت خیلی خوبی دارد و من در این تیم احساس راحتی می‌ کردم و آرامش داشتم و توانستم در کنار این ها پیشرفت نیز بکنم. اگر امسال هم شرایط خوبی نیز به وجود بیاورند، شاید بمانم اما هیچ چیز معلوم نیست. دوست دارم جایی بازی کنم که در دید کی‌روش باشم و به تیم‌ملی راه پیدا کنم و پیشرفت فوتبالی ام ادامه دار باشد.

  او در مورد جدایی احتمالی مدیرعاملشان ادامه داد: آقای بختیاری در نیم فصل دوم به دلیل وضعیت بدی که استقلال‌خوزستان داشت و در انتهای جدول قرار داشتیم خیلی از اذیت و دچار استرس می‌ شد. اما بودن آقای بختیاری کنار استقلال‌خوزستان می‌ تواند به این تیم کمک کند. حمایت های او خیلی جواب داد، درست است الان شرایط سختی پیدا کرده و معلوم نیست بماند یا برود اما ما دوست داریم که در کنارمان باشد.

  مهاجم آبی های اهواز با اشاره به اینکه هیچگونه تماسی از طرف باشگاه تا به امروز دریافت نکرده در این باره گفت: شرایط کادرفنی و کادرمدیریتی معلوم نیست. هنوز هم با من تماس نگرفته اند من هم فعلا دارم استراحت می‌ کنم و به این فکر می‌ کنم که یک تصمیم درست برای فصل بعد بگیرم.

  این بازیکن در پاسخ به این سوال که چند درصد از قراردادش را گرفته است گفت: من به شخصه ۹۰درصد گرفته ام. گفتم که باشگاه از لحاظ مالی خیلی خوب است و از لحاظ پرداختی ها باشگاه خیلی خوش قول عمل می‌ کند. تنها مشکلمان امسال این بود که نتوانستمان نتایج دلخواهمان را بگیریم که اگر باشگاه استقلال‌خوزستان ۴، ۵ بازیکن جذب کند قطعا می‌ توانیم فصل آینده در میانه های جدول قرار بگیریم.

  مومنی در پایان با اشاره به اینکه بازیکنانی که کنارش بازی می‌ کنند از اهمیت بالایی برایش برخوردارند افزود: بازیکنان کناری ام خیلی برایم مهم هستند و دوست دارم در سطح خودم باشند تا بتوانم انرژی کمتری بگذارم و بیشتر روی بازی خودم تمرکز کنم. در ضمن اصلی ترین هدف من برای فص آینده این است که به لیست نهایی کی‌روش راه پیدا کنم.

  برچسب ها :

  نظرات