آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24064
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیراهن پرسپولیس برایم وسوسه‌انگیز است

  آوای شمال/ محمد نوری درباره جلسه‌اش با قائم مقام پرسپولیس با بیان مطلب فوق، افزود: در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردم تا با آقای نژادفلاح صحبتی درباره خودم، بازیکنان و در کل شرایط تیم داشته باشیم. در این جلسه صحبت‌های مثبت و امیدوارکننده‌ای برای فصل آینده مطرح شد تا به امید خدا سال آینده هم […]

  آوای شمال/ محمد نوری درباره جلسه‌اش با قائم مقام پرسپولیس با بیان مطلب فوق، افزود: در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کردم تا با آقای نژادفلاح صحبتی درباره خودم، بازیکنان و در کل شرایط تیم داشته باشیم. در این جلسه صحبت‌های مثبت و امیدوارکننده‌ای برای فصل آینده مطرح شد تا به امید خدا سال آینده هم با افتخار در خدمت هواداران پرسپولیس باشیم.

  وی در ارتباط با مطالبی که در روزهای اخیر مطرح شده، ادامه داد: اینکه احساس شد ناراحتی وجود دارد، اینطور نبود. من پرسپولیس را دوست دارم و امروز هم در جلسه سه، چهار ساعته‌ای که داشتیم از جانب باشگاه و نژادفلاح مطالب مثبتی مطرح شد، اما به طور کلی بازیکن یک روزی می‌آید و یک روزی می‌رود و این ناراحتی ندارد. امیدوارم سال جدید با تیمی قوی که خواهیم داشت، خواسته‌های هواداران را عملی کنیم.

  نوری درباره پیشنهاد خارجی خود خاطرنشان کرد: از یک باشگاه عربی پیشنهاد دارم. پیشنهاد وسوسه‌انگیزی است اما پیراهن و هواداران پرسپولیس برای من وسوسه‌انگیزتر هستند. هنوز به آنها جوابی نداده‌ام اما اولویت من پرسپولیس است و به احتمال زیاد به عنوان کاپیتان، در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

  کاپیتان دو فصل اخیر سرخپوشان تصریح کرد: در جلسه امروز درباره مسائل مالی صحبت خاصی نشد و بیشتر درباره شرایط تیم صحبت کردیم. هواداران میلیونی که پرسپولیس دارد، بیشتر از این مبالغی می‌ارزند که گهگاه از سوی باشگاه‌های خارجی پیشنهاد می‌شود و امیدوارم شرایط برای پرسپولیس به شکلی پیش برود که فصل آینده قهرمانی را به هواداران هدیه کنیم و این برای همه آنهایی که در باشگاه و تیم پرسپولیس حضور دارند اهمیت دارد.

  وی درباره ملزومات تحقق این خواسته گفت: به نظرم استخوانبندی تیم باید حفظ شود و چند مهره را هم برای تقویت تیم اضافه کنیم. به طور طبیعی اولویت اول روشن شدن هر چه سریعتر تکلیف باشگاه خواهد بود. واگذاری، اجاره یا روش دیگری که مد نظر مسوولان امر است هر چه زودتر اجرا شود زمان و امکان بیشتری برای پرسپولیس وجود خواهد داشت و خوشبختانه در این ارتباط آقای نصراله سجادی هم وارد کار شده‌اند تا مسائل زودتر سامان پیدا کند و آقای نژادفلاح هم پیگیر مواردی مختلف هستند و به امید خدا با در اختیار قرار گرفتن منابع مالی، باشگاه حرکت جدی خود را آغاز خواهد کرد.

  محمد نوری درباره شایعات در خصوص وضعیت برانکو ایوانکوویچ، تصریح کرد: برانکو حتما می‌آید. بحث حق و حقوق یک امر طبیعی در فوتبال است، چون مربی که رایگان کار نمی‌کند. با صحبت‌هایی که شد و شنیده‌ام از طرف باشگاه هم صحبتی غیر از این نیست. کارها در حال پیگیری است و مسائل به امید خدا حل و فصل می‌شود تا کار را با تمرکز و آرامش آغاز کنیم. به هر حال آقای برانکو هم زودتر آمدند که تیم را خودشان ببندند.

  کاپیتان سرخپوشان افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و این یک واقعیت است که همه می‌خواهند حتی با وجود مشکلات مالی این پیراهن را به تن کنند. اگر گاهی نیز مسائلی مطرح شود، به خاطر فشارهای روانی زیادی است که وجود دارد ولی در نهایت می‌بینیم که در اینجا هر کسی جایگاه خودش را دارد و مسائلی مثل بزرگتری و کوچکتری رعایت می‌شود و با حل یکسری مشکلات قطعا می‌توانیم فصل آینده را با آرامش خوبی شروع کنیم. بازیکنان خوبی داریم و یک مربی خوب هم حضور دارد. من هم شخصا هر کمکی از دستم بر بیاید دریغ نمی‌کنم و اگر باشگاه بخواهد، به عنوان کاپیتان تیم حتی حاضرم با بچه‌ها صحبت کنم و خلاصه اینجا هر کس هر کاری از دستش بر بیاید باید به خاطر هواداران انجام دهد و غیر از این نیز نخواهد بود.

  نوری در پایان درباره تغییر پست بازیش و نقدهایی که از این جهت نسبت به وی شد، تصریح کرد: همیشه گفته‌ام آنچه اهمیت دارد، نظر سرمربی است. من جایی بازی می‌کنم که کادر فنی بخواهد و با تمام وجود هم بازی می‌کنم. یک روز ممکن است بازیساز باشم و روز دیگر شاید هافبک دفاعی بازی کنم، پس برنامه‌ای را اجرا می‌کنم که سرمربی می‌خواهد.

  برچسب ها :

  نظرات