آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 24036
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  درگیری خونین خلافکار معروف محله ابوذر با ماموران کلانتری/ خودزنی در مقابل چشم خانواده

  آوای شمال/ ساعت ۱۸:۰۰ یازدهم خردادماه بنا بر دستور کتبی صادره از دادسرای ناحیه ۲۰ انقلاب تهران عوامل پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب جهت بازرسی منزل یک متهم به نام “داریوش” معروف به “دایوش دلقک” به آدرس فلاح – میدان ابوذر مراجعه کردند. ماموران با حضور در محل و با رعایت کلیه […]

  آوای شمال/ ساعت ۱۸:۰۰ یازدهم خردادماه بنا بر دستور کتبی صادره از دادسرای ناحیه ۲۰ انقلاب تهران عوامل پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب جهت بازرسی منزل یک متهم به نام “داریوش” معروف به “دایوش دلقک” به آدرس فلاح – میدان ابوذر مراجعه کردند.

  ماموران با حضور در محل و با رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی وارد منزل شده که مشاهده شد خانواده متهم از حضور مامورین مطلع شده و با تبانی متهم را مطلع نموده اند.

  دو تن از مامورین سریعا از دیوار حیاط بالا رفته و مشاهده نمودند متهم با همکاری مادرش در حال امحاء مواد مخدر در داخل سینک ظرفشویی آشپزخانه است.

  متهم که دارای چندین فقره سابقه کیفری در خصوص شرارت و مواد مخدر است با مشاهده مامورین به طرز جنون آمیزی شیشه های بالکن را تخریب و با تهدید و ارعاب اقدام به خودزنی خود نمود و سپس تکه های شیشه را به سمت مامورین که در حال تلاش جهت ورود به ساختمان بودند، گرفت و از ورود آنان ممانعت نمود و سپس با همکاری مادر و خواهرش به سمت پشت بام رفت.

  وی در حالیکه سلاح سرد در دست داشت در طبقات آپارتمان اقدام به ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنین نموده و در نهایت به پشت بام ساختمان متواری شد.

  در ادامه نیروهای کمکی از کلانتری ۱۶۱ ابوذر به عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر ملحق گردیدند که با حضور در پشت بام مشاهده نمودند متهم بصورت خون آلود چند تکه شیشه در دست دارد و مامورین را تهدید می کند .

  عوامل گشت کلانتری چندین بار به وی اعلام کردند خود را تسلیم نماید اما وی با بی توجهی و گستاخی تمام با شیشه خود را مجددا مجروح و سپس به شکل جنون آمیزی به سمت یکی از ماموران حمله ور  شد .

  با توجه به اینکه متهم به حملات خود ادامه می داد، یکی از ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح ساق پای متهم را نشانه رفته و با شلیک یک گلوله متهم را از ناحیه ساق پای چپ مجروح و سپس با حضور عوامل اورژانس وی به بیمارستان ضیائیان منتقل گردید.

  سرهنگ حجت اله مرادی رییس کلانتری ۱۶۱ابوذر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت:در بازرسی از منزل متهم مقدار ۹۲ گرم تریاک با لفافه کشف و ضبط گردید و تحقیقات ماموران برای روشن شدن زوایای پنهان این پرونده کماکان ادامه دارد. 

  برچسب ها :

  نظرات