آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2402
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۸
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  گوشی سامسونگ گلکسی S3 منفجر شد اما این بار در تهران!

  آوای شمال/ به طور حتم تا کنون اخبار زیادی در ارتباط با منفجر شدن گوشی‌های مختلف در حین شارژ خوانده‌اید که همگی منابعی خارجی داشته و حتی بسیاری از آن‌ها پس از منتشر شدن، مشخص شده است که به دلیل ایراداتی همچون باتری غیر اصل، شارژر نامرغوب و… اتفاق افتاده است. دیروز هم خبری در […]

  آوای شمال/

  galaxy-s3-broken-2

  به طور حتم تا کنون اخبار زیادی در ارتباط با منفجر شدن گوشی‌های مختلف در حین شارژ خوانده‌اید که همگی منابعی خارجی داشته و حتی بسیاری از آن‌ها پس از منتشر شدن، مشخص شده است که به دلیل ایراداتی همچون باتری غیر اصل، شارژر نامرغوب و… اتفاق افتاده است. دیروز هم خبری در ارتباط با منفجر شدن گوشی ال‌جی G3 منتشر کردیم که در خارج از کشورمان اتفاق افتاده بود و به همین خاطر نمی‌شود صحت آن را به درستی بررسی کنیم.

  اما ظاهرا و در روز گذشته، یکی از همین اتفاقات این بار در همین حوالی یعنی شهر تهران به وقوع پیوسته و گوشی سامسونگ گلکسی S3 یکی از کاربران پس از چند ساعت شارژ شدن، دچار سانحه شده و دار فانی را وداع گفته است!

  همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، نمایشگر گوشی این شخص شکسته است و گوشی پس از این حادثه کاملا از کار افتاده و بلا استفاده شده است. مالک گلکسی S3 درباره گوشی خودش می‌گوید که تمام وسایل آن اورجینال بوده و در حدود یک سال است که از آن استفاده می‌کند و دیروز در کمال ناباوری شاهد چنین صحنه‌ای بوده است.

  galaxy-s3-broken-1

  خوشبختانه این حادثه صدمه جانی نداشته چرا که مالک دستگاه پیش از خواب آن را به شارژر زده که با اتاق خواب فاصله داشته است و صبح خیلی زود متوجه اتفاق پیش آمده برای گوشی شده است و خوشبختانه به جز خود گوشی، ضرر دیگری به اطرافش وارد نشده است اما چیزی که در این بین بدیهی به نظر می‌رسد، حادثه اتفاق افتاده و گوشی منهدم شده است و شاید اگر صاحب S3 کمی دیرتر به سراغ دستگاه می‌آمد، حوادث دیگری نیز به وقوع می‌پیوست.

  galaxy-s3-broken-3

  حال بایستی منتظر ماند و دید که آیا سامسونگ همچون حوادث اتفاق افتاده در سایر کشورها، در قبال این حادثه به وقوع پیوسته برای کاربر ایرانی و در داخل کشور ما نیز واکنشی نشان می‌دهد؟

  برچسب ها :

  نظرات