آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23997
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  پرونده خانه وحشت لندن بسته شد!

  آوای شمال/ قاتل زنجیره‌ای که قربانیان خود را پس از رابطه جنسی سلاخی می‌کرد و با آنها غذا می‌پخت، به اعدام محکوم شد. «دنیس نیلسون» در سال ۱۹۸۳ در انگلیس، به اتهام قتل‌های وحشیانه زنجیره‌ای و تعرض جنسی دستگیر و محاکمه شد. وی قربانیان خود را که همه از مردان و نوجوانان پسر بودند از […]

  آوای شمال/ قاتل زنجیره‌ای که قربانیان خود را پس از رابطه جنسی سلاخی می‌کرد و با آنها غذا می‌پخت، به اعدام محکوم شد.

  «دنیس نیلسون» در سال ۱۹۸۳ در انگلیس، به اتهام قتل‌های وحشیانه زنجیره‌ای و تعرض جنسی دستگیر و محاکمه شد.

  وی قربانیان خود را که همه از مردان و نوجوانان پسر بودند از میان افراد بی‌خانمان در لندن در سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۳ انتخاب می‌کرد و پس از رابطه غیراخلاقی با آنها، در مواردی اسیرانش را به افرادی که تمایل به برقراری رابطه با همجنس خود داشتند، اجاره می‌داد.

  «دنیس» پس از رسیدن به اهداف غیراخلاقی‌اش، قربانیان را کشته و قطعه قطعه می‌کرد و بعد از پختن، وعده‌های غذایی خود و اسیرانش را تأمین می‌کرد.

  این خانه وحشت که در «ماسول هیل» در شمال لندن قرار داشت، به دلیل بررسی‌های پلیس از همان زمان (۱۹۸۳) خارج از لیست فروش یا اجاره دادن به متقاضیان بی‌خبر از همه‌جا شده بود.

  پلیس در آن زمان با تاکید بر حفظ اثاثیه و لوازم این خانه وحشت که شامل تخت و میز و ابزارهایی بود که قربانیان بر روی آن سلاخی می‌شدند از هر گونه تغییری در آن جلوگیری به عمل آورد.

  «دنیس نیلسون» متهم به دست کم ۱۵ فقره قتل عمد طی یک دوره شش ساله است. پلیس در آن زمان دنیس را در حالی دستگیر کرد که در حال پختن سرهای قربانیان خود در داخل یک ظرف بزرگ در آشپزخانه بود.

  بر اساس آخرین اطلاعاتی که پس از تحقیقات پلیس در پرونده ثبت شده است، این جنایت هولناک زمانی فاش شد که صاحبان خانه‌هایی که چند کیلومتری از این خانه وحشت قرار داشتند از انسداد لوله‌های خروجی فاضلاب شکایت کرده بودند و هر بار این شکایت‌ها بیشتر و بیشتر می‌شد.

  مأموران آب پس از بریدن لوله جهت رفع نقض انسداد فاضلابی، با دیدن استخوان‌های نیمه شکسته دست و پا و صورت که منجر به بسته شدن مسیر خروجی فاضلاب در این کانال‌ها شده بود،‌ وحشت‌زده شدند.

  حضور پلیس با قرنطینه کردن این منطقه برای تحقیقات وسیع در آن زمان آغاز و منجر به رسیدن آنان به خانه وحشت در «ماسول هیل» لندن شد. بر اساس گزارش پلیس، دنیس نیلسون بقای اجساد را به منظور نابود کردن در دستشویی خود می‌ریخت.

  نیلسون در یک محاکمه جنجالی به کشتار بی‌رحمانه دست کم ۱۵ تن متهم و به اعدام محکوم شد. همچنین خانه وحشت چندی پیش از سوی پلیس با کمترین قیمت به فروش رسید و مخوف‌ترین پرونده جنایی دنیا بسته شد.

  برچسب ها :