آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23968
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ خرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سارقان در استان سمنان به دوربین کنترل سرعت پلیس نیز دستبرد زدند

  آوای شمال/ سرهنگ داوود رسولی فر اظهار داشت: گشت جاده ای پلیس راه با هدف بررسی قطعی یکی از دوربین های کنترل سرعت در محور سمنان – گرمسار، موفق به شناسایی وانت پیکانی با مقداری سیم و کابل شد. وی با اشاره به گفته های ضد و نقیض راننده وانت پیکان و مراجعه گشت انتظامی […]

  آوای شمال/ سرهنگ داوود رسولی فر اظهار داشت: گشت جاده ای پلیس راه با هدف بررسی قطعی یکی از دوربین های کنترل سرعت در محور سمنان – گرمسار، موفق به شناسایی وانت پیکانی با مقداری سیم و کابل شد.

  وی با اشاره به گفته های ضد و نقیض راننده وانت پیکان و مراجعه گشت انتظامی پاسگاه لاسجرد به محل، افزود: دو دوست همراه راننده این خودرو که با مشاهده گشت پلیس متواری شده بودند، توسط ماموران در بیابان های اطراف دستگیر شدند.

  رئیس پلیس آگاهی استان سمنان تاکید کرد: متهمان در پلیس آگاهی شهرستان سرخه به ۳۰ فقره سرقت در شهرستانهای استان سمنان اعتراف کردند.

  رسولی فر تصریح کرد: این متهمان با استفاده از خودروهای متنوع و ناشناس در ساعت های پایانی شب، ترانس و کابل های برق چاه های فاقد نگهبان را به سرقت می بردند.

  وی با اشاره به لوازم کشف شده از این باند حرفه ای سرقت، اضافه کرد: متهمان از دوربین های حرفه ای و دستگاه های شارژی برای انجام سرقت استفاده می کردند.

  رئیس پلیس آگاهی استان سمنان با اشاره به اینکه متهمان همگی غیربومی و ساکن پاکدشت در استان تهران هستند، از شناسایی مالخر این باند حرفه ای در پاکدشت و انجام تحقیقات برای دستگیری وی با همکاری پلیس آگاهی استان تهران خبر داد.

  رسولی فر در خاتمه از مالکان چاه های کشاورزی و کارگاه های صنعتی خواست برای حفظ و نگهداری از اموال و تجهیزات شان از نگهبان مطمئن و ثابت استفاده کنند.

  برچسب ها :

  نظرات