آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2341
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  بالاخره شبنم در دام پلیس افتاد

  آوای شمال/ سرتیپ منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در پی وقوع چندین فقره جیب بری و اطلاع کسب شده مبنی بر اینکه سرقت ها توسط زنی انجام می گیرد، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ کرمانشاه با تمرکز بر چند فقره سرقت که […]

  آوای شمال/ سرتیپ منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در پی وقوع چندین فقره جیب بری و اطلاع کسب شده مبنی بر اینکه سرقت ها توسط زنی انجام می گیرد، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ کرمانشاه با تمرکز بر چند فقره سرقت که به یک شیوه و شگرد صورت گرفته به سرنخ های رسیده و از طریق دوربین های مدار بسته موجود در صحنه یکی از سرقت ها، سارق را شناسایی می کنند.

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با انجام کار اطلاعاتی و مراقبت های مداوم مشخص شد که جیب بر زنی است معروف به «شبنم» که قبلا در کلانتری دارای سابقه سرقت بود.

  وی گفت: ماموران با توجه به اطلاعات موجود و با هماهنگی با مرجع قضائی وی را در منزل مسکونی خود دستگیر می کنند.

  سردار امان اللهی افزود: از منزل این سارق حرفه ای اقلام مسروقه زیادی از جمله ۲۱ تخته انواع فرش دستباف و تابلو فرش و قالیچه نفیس، اقلام و وسایل اضافی منزل به قیمت تقریبی ۱۰۰ میلیون تومان کشف شد.

  وی گفت: طی تحقیقات نامحسوسی که به عمل آمد همسر متهم شخصی سابقه دار می باشد که اقدام به مالخری می کند و تحت تعقیب پلیس آگاهی می باشد، اما در زمان حضور ماموران در منزل حضور نداشت و بنا به اظهارات متهم درشهرستان تبریز می باشد.

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: این متهم تاکنون به تعدادی جیب بری اعتراف کرده و تلاش جهت شناسایی مالباختگان و مالخران احتمالی ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات