آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2239
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ دی, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  هر کس از ولایت فقیه فاصله بگیرد،از دایره نظام اسلامی خارج می شود

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه نماز جمعه امروز با تسلیت به مناسبت شهادت آیت ا.. غفاری و امام حسن عسگری و تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان(عج)، اشاره ای به آغاز سال ۲۰۱۵میلادی کرده و گفت: ولادت حضرت عیسی(ع) یکی از عجائب نظام خلقت و اراده خداوند متعال است که از […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه نماز جمعه امروز با تسلیت به مناسبت شهادت آیت ا.. غفاری و امام حسن عسگری و تبریک به مناسبت آغاز امامت امام زمان(عج)، اشاره ای به آغاز سال ۲۰۱۵میلادی کرده و گفت: ولادت حضرت عیسی(ع) یکی از عجائب نظام خلقت و اراده خداوند متعال است که از یک بانو که شوهر نداشته فرزندی متولد شده است.

  خطیب جمعه محمودآباد خاطر نشان کرد: این پیامبر الهی که به پیامبر صلح و رحمت معروف است در مقطعی پا به عرصه گذاشت که انحرافات زیادی در جامعه بنی اسرائیل وجود داشت بطوریکه در بررسی دینی و معارفی،حضرت عیسی با سختی هایی همراه شده و آمار حواریون و چهرهای اصلی این نبی الهی نیز نشان از بن بست های آن حضرت در میان قوم خود دارد.

  موسوی همچنین در خصوص تربیت صحیح فرزندان گفت: تربیت دینی بزرگترین سرمایه ای است که والدین به فرزندان خود هدیه می کنند و بهترین صدقه برای والدین تربیت صحیح فرزندان است.

  امام جمعه شهرستان محمودآباد افزود: اولین مبحث تربیت در خانه شناساندن خدا به اعضاء خانواده بوده چون ذاتا، انسال به دنبال شناخت خدا است.

  وی در خصوص ۹دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: زندگی در پرتو قرآن کریم و در جامعه آرمانی، همواره با امتحاناتی روبروست و در بوته این آزمایشات است که روزهایی جلوه گری کرده و در نگاه اعتقادی و دینی مردم نام یوم الله را به خود می گیرد.

  موسوی انقلاب اسلامی را پرتوی از شعاع انقلاب قرآنی انبیاء دانست و اینطور اذعان داشت: انقلاب اسلامی ایران در استمرار نهضت پیامبر و ائمه، طرح ریزی و اجرائی شده که در استمرار حیات خود با دست اندازها و توطئه هایی با حمایت های داخلی و خارجی همراه بوده است.

  وی نقش امت ولایت مدار را در مقابله با فتنه ها مهم خاطرنشان کرد و گفت: ملت ولایت مدار و بزرگ ایران ۲۲ بهمن،روز قدس و سالروز ۹ دی را هرسال بهتر و پرشورتر از سال گذشته برگزار می کنند.

  خطیب جمعه محمودآباد افزود: ۹دی غلیان شور و شعور یک ملت بزرگ بوده که در راستای بصیرت افزایی ولی امت و با وجود فتنه گران و معاندان نظام به صحنه آمد که مصداق جمله معروف امام راحل شد که فرمود:”پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.”

  وی تصریح کرد: محور اصلی برنامه ریزی فتنه، هدف قرار دادن اعتماد مردم به نظام اسلامی و ولایت فقیه بود اما دیدند که ملت چگونه پا به عرصه وفاداری و حمایت از نظام گذاشته و بساط فتنه گران و آرزوی دشمنان انقلاب را بر هم زد.

  امام جمعه محمودآباد در پایان جریان فتنه ۸۸ را یک عبرت تاریخی قلمداد کرد و گفت:این تاریخ عبرت است برای خواص که از نفس خود مراقبت کنند و بدانند ملت با هیچ کس تعارف ندارد و قطعا هرکسی در هر مقامی از اصل انقلاب و ولایت فقیه فاصله بگیرد از دایره نظام اسلامی اخراج می شود.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات