آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2232
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  آب‌پاشی‌های وحشت‌آور به سمت زنان در مشهد

  آوای شمال/ این مرد ۲۲ ساله در خیابان‌های مشهد پرسه می‌زد و با تهدید اسیدپاشی روی زن جوان و پاشیدن آب روی خودروها در مشهد وحشت‌آفرینی می‌کرد. سرتیپ بهمن امیری‌مقدم فرمانده پلیس خراسان رضوی گفت: روز ۱۸ آبان ماه سال جاری زن جوانی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و با آشفتگی و ترس گفت: یک […]

  آوای شمال/ این مرد ۲۲ ساله در خیابان‌های مشهد پرسه می‌زد و با تهدید اسیدپاشی روی زن جوان و پاشیدن آب روی خودروها در مشهد وحشت‌آفرینی می‌کرد.

  سرتیپ بهمن امیری‌مقدم فرمانده پلیس خراسان رضوی گفت: روز ۱۸ آبان ماه سال جاری زن جوانی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و با آشفتگی و ترس گفت: یک راننده خودرو  در خیابان عبدالمطلب مشهد مزاحم وی شده است، همچنین این راننده جوان وی را تهدید کرده که رویش اسید می‌پاشد.

  وی افزود: با ادعاهای این زن و احساس ناامنی شدید، تحقیقات گسترده پلیسی باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع آغاز شد و تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس امنیت به‌طور ویژه برای پیگیری موضوع واردعمل شدند که با بررسی سرنخ‌های به‌دست آمده و ردزنی‌های گسترده صاحب خودرو  تحت تعقیب قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حاکی از آن بود که متهم اهل شهر مرزی تایباد است، با به‌دست آمدن این ردپا مأموران پلیس در اقدامی ضربتی مرد جوان را دستگیر کردند.مجید ۲۲ ساله در مواجهه حضوری با زن جوان شناسایی شد. این مرد در اعترافاتش گفت: در خیابان عبدالمطلب مشهد محتوی قوطی آب معدنی را روی دو خودروی ام‌وی‌ام و پژو۲۰۶ پاشیدم و قصد ترساندن و وحشت زنان راننده را داشتم.

  سرتیپ بهمن امیری‌مقدم با اعلام این خبر افزود: پلیس با عاملان اخلال در نظم و امنیت عمومی تعارف ندارد. تحقیقات بیشتر از متهم در رابطه با این پرونده نیز همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات