آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2229
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ دی, ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  جزئیات کتک خوردن دانش آموز سنندجی از معلمش

  آوای شمال/ در چند روز اخیر ماجرای تنبیه سخت دانش‌آموز یکی از دبستان‌های مناطق حاشیه‌نشین سنندج توسط معلم ورزش جنجال‌ساز شد. سه‌شنبه هفته گذشته در جریان زنگ ورزش یکی از دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی توسط معلم ورزش این مدرسه مورد تنبیه قرار گرفت و ضربه محکم معلم ورزش این دانش‌آموز را با مصدومیت شدیدی مواجه […]

  آوای شمال/ در چند روز اخیر ماجرای تنبیه سخت دانش‌آموز یکی از دبستان‌های مناطق حاشیه‌نشین سنندج توسط معلم ورزش جنجال‌ساز شد.

  سه‌شنبه هفته گذشته در جریان زنگ ورزش یکی از دانش‌آموزان مقطع ششم ابتدایی توسط معلم ورزش این مدرسه مورد تنبیه قرار گرفت و ضربه محکم معلم ورزش این دانش‌آموز را با مصدومیت شدیدی مواجه کرد.

  پدر این دانش‌آموز گفت: متأسفانه ضربه‌ای که معلم ورزش به بچه‌ام وارد کرده آنچنان سنگین بوده که با گذشت بیش از یک هفته هنوز آثار تورم بر پهلو و لگن پسرم قابل مشاهده است.
  وی گفت: ضرب و شتم یک دانش‌آموز دبستانی به دلیل تعلل در پوشیدن لباس ورزشی توسط معلم ورزش مدرسه امری ناپسند و نابخشودنی است و اگر هم ما این فرد را ببخشیم نمی‌توانیم هیچ‌گاه آثار روانی را که بر فرزندم در این حادثه وارد شده و تحقیری که بر وی تحمیل شده است پاک کنیم.

  وی اضافه کرد: امیدواریم با بازتاب این خبر دیگر شاهد این ناملایمات اخلاقی و فرهنگی در جامعه نباشیم و قشر فرهیخته معلمان در میان خود اینچنین افرادی را نداشته باشند، چراکه والدین به امید تعلیم و تربیت فکری، فرهنگی و اخلاقی فرزندانشان را روانه مدرسه می‌کنند نه برای ضرب و شتم و آسیب‌دیدگی.

  این کودک ۱۲ ساله نیز با گریه گفت: معلم بر بالای یک بلندی ایستاده بود و ما داشتیم خودمان را برای زنگ ورزش آماده می‌کردیم که ناگهان با صدایی بلند و لفظی غیراخلاقی به ما گفت که سریع‌تر لباس‌های ورزشی‌تان را بپوشید.

  سپس ما مشغول پوشیدن لباس‌هایمان شدیم و به محض اینکه خواستم شلوارم را برای پوشیدن گرمکن ورزشی تعویض کنم، با ضربه محکم پای معلم‌مان مواجه و به سمت دیگر کلاس پرت شدم و همکلاسی‌هایم به کمکم آمدند و مرا از روی زمین بلند کردند.

   

  برچسب ها :

  نظرات