آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2161
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ دی, ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ هولناک زن جوان توسط مردان غریبه

  آوای شمال/عصر دوازدهم فروردین ۹۱ زنی به اداره آگاهی تهران رفت و از ناپدید شدن دختر ۴۵ ساله‌اش به نام افسانه خبر داد. او گفت: «دخترم افسانه پس از جدا شدن از همسرش به همراه پسر ۱۴ ساله‌اش با من زندگی می‌کند. دخترم دیروز پس از یک تماس تلفنی از خانه بیرون رفت و دیگر […]

  آوای شمال/عصر دوازدهم فروردین ۹۱ زنی به اداره آگاهی تهران رفت و از ناپدید شدن دختر ۴۵ ساله‌اش به نام افسانه خبر داد. او گفت: «دخترم افسانه پس از جدا شدن از همسرش به همراه پسر ۱۴ ساله‌اش با من زندگی می‌کند. دخترم دیروز پس از یک تماس تلفنی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. همه‌جا را دنبال دخترم گشتم، اما اثری از او پیدا نکردم. تلفن همراه افسانه نیز خاموش است.»

  تلاش برای افشای راز ناپدید شدن این زن ادامه داشت که ماموران کلانتری قرچک هنگام گشت‌زنی در حاشیه ورامین با جسد یک زن ناشناس روبه‌رو شدند که در یک کانال آب رها شده و یک سیم به دور گردن این زن پیچیده شده بود و شواهد نشان می‌داد، مدت زیادی از مرگش نگذشته است. جنازه با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و پلیس به رازگشایی جنایت پرداخت. مشخصات جنازه زن ناشناس با نشانی‌هایی که زن میانسال از دخترش ارائه داده بود مطابقت داشت. به این ترتیب این زن، به سردخانه پزشکی‌قانونی رفت و جنازه دختر ۴۵ ساله‌اش را تحویل گرفت.

  با شناسایی جسد، تحقیقات پلیس وارد فاز جدیدی شد. پسر قربانی به ماموران گفت: «مادرم با هیچ‌کس خصومت نداشت. او سوار پژواش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. به این ترتیب شماره پلاک خودرو افسانه در اختیار همه واحدهای گشتی قرار گرفت. یک هفته از این ماجرا گذشته بود که پلیس دریافت از کارت سوخت خودرو قربانی در یک پمپ‌ بنزین استفاده شده است. این ماجرا تحقیق‌ها را وارد مرحله تازه‌ای کرد و تصویر به دست آمده از دوربین مداربسته پمپ‌ بنزین رازگشای ماجرا شد. پسر قربانی پس از دیدن تصویر ذخیره‌شده در دوربین مداربسته پمپ‌ بنزین مرد جوانی به نام مسعود را شناسایی کرد. پسر جوان گفت: «مسعود را قبلا دیده بودم که با مادرم به بیرون می‌رفت.»

  برچسب ها :

  نظرات