آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1942
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شاهکارهای عجیب جواد خیابانی در بازی دیشب!

  آوای شمال/ جواد خیابانی که عادت دارد در هر بازی طرف یکی از دو تیم را بگیرد، دیشب طرفداران تیم مکزیکی شده بود و سوهان روح طرفداران تیم رئال مادرید. او درست مانند فینال اروپا، گل گرت بیل را اصلا گزارش نکرد. به نظر می رسد مشکلات شخصی با گران ترین بازیکن جهان باعث می […]

  آوای شمال/ جواد خیابانی که عادت دارد در هر بازی طرف یکی از دو تیم را بگیرد، دیشب طرفداران تیم مکزیکی شده بود و سوهان روح طرفداران تیم رئال مادرید.

  او درست مانند فینال اروپا، گل گرت بیل را اصلا گزارش نکرد. به نظر می رسد مشکلات شخصی با گران ترین بازیکن جهان باعث می شود رئالی ها  نتوانند از به ثمر رسیدن گل های تیمشان لذت کافی ببرند.

  او همان ابتدای بازی با ادای این جمله، خیال خیلی ها را راحت که یک بازی جذاب را در پیش دارند و باید با دقت بیشتری به ادامه گزارش توجه کنند. او گفت: هواداران مادرید می توانند مسافت کوتاهی بیایند ورزشگاه مغرب و بازی را از اسپانیا تماشا کنند!

  او بعد از گل نشدن پنالتی کروز آزول و بعد از آن، مهار یک تک به تک توسط کاسیاس این گونه واکنش نشان داد: نه پنالتی گل می کنند نه تک به تک می زنند، پس چطوری می خواهند گل بزنند؟!

  خیابانی در بخش دیگری از گزارشگرش گفت: اگر تیم مکزیکی به فینال برود و قهرمان شود، جایزه ۵ میلیونی خیلی به کارشان می آید، برعکس میلیونرهای مادریدی! انگار آقای گزارشگر فراموش کرده برای احقاق حقوق ضعفا گزارشگری نمی کند و این مسائل مالی بحث های گسترده ای می طلبد که نیاز به کارشناسان اقتصاد و فوتبال دارد.

  شاهکار اصلی هم این جمله بود: تاکید می کنم این رقابت ها جام جهانی باشگاه ها است، یا به عبارتی دیگر؛ جام جهانی باشگاه ها!

  برچسب ها :

  نظرات