آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1939
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  لیست جدید قلعه نویی برای استقلال مشخص شد

  آوای شمال/ با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید. یکی از این تیم‌ها استقلال تهران بود به خصوص بعد از نتایج ناامید‌کننده در ۱۰ هفته اخیر که قصد داشت با چند خرید نقاط ضعف خود را ترمیم کند. در همان روزهای ابتدایی در رسانه‌ها […]

  آوای شمال/ با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی تحرکات تیم‌ها برای جذب نفرات مد‌نظر به اوج خود رسید. یکی از این تیم‌ها استقلال تهران بود به خصوص بعد از نتایج ناامید‌کننده در ۱۰ هفته اخیر که قصد داشت با چند خرید نقاط ضعف خود را ترمیم کند. در همان روزهای ابتدایی در رسانه‌ها لیستی ۵ تا ۷ نفره منتشر شد تحت عنوان لیست خرید نیم‌فصل استقلال اما این لیست نه به تأیید باشگاه رسید و نه کادرفنی تا تنها گمانه‌زنی محسوب شود.
  با رسیدن به نیمه راه نقل و انتقالات دیروز خبری به دست‌مان رسید مبنی بر تغییرات کلی در فهرست بازیکنان مد‌نظر استقلال چون طبق لیست اولیه بسیاری از باشگاه‌ها حاضر به همکاری و صدور رضایتنامه بازیکنان‌شان برای آبی‌پوش شدن نشدند. گویا در لیست جدید سرمربی استقلال تغییرات گسترده‌ای ایجاد کرده چون شنیده می‌شود نام دو بازیکن خارجی در فهرست نفرات مد‌نظر گنجانده شده است تا نیازهای تیم از بازارهای خارجی تأمین شود.

  با قطعی شدن فسخ قرارداد رافائل داسیلوا دروازه‌بان برزیلی، استقلالی‌ها این فرصت را به ‌دست ‌آوردند تا یک مدافع خارجی را جایگزین او در سهمیه نفرات خارجی کنند. مدافعی که گفته می‌شود از تیم‌ملی کاستاریکا خواهد آمد تا دو تیم مطرح پایتخت زوج خط دفاعی این کشور آمریکای شمالی کونکاکاف را در اختیار داشته باشند. البته نام این مدافع رسانه‌ای نشده چون مذاکرات دو طرف هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است. دیگر مدافع مد‌نظر کادرفنی استقلال رامین رضاییان مدافع ملی‌پوش راه‌آهن است. با توجه به اتفاقات رخ داده در باشگاه راه‌آهن جذب این مدافع سخت نیست تا جناح راست استقلال تقویت شود. در خط میانی علاوه بر محسن مسلمان، استقلالی‌ها در آستانه جذب یک برزیلی ۲۸ ساله هم هستند.

  بازیکنی که در تیم باشگاهی خود در لیگ دو برزیل جزو نفرات کلیدی محسوب می‌شود و در آستانه توافق با استقلالی‌ها قرار دارد. در خط حمله، استقلال دو گزینه دارد؛ اولین گزینه رضا عنایتی است که گفته می‌شود در آخرین تماس اعلام کرده خانواده‌‌اش دوست ندارند مشهد را ترک کنند ضمن اینکه به عنوان کاپیتان پدیده برای جدایی از تیم شهرش مردد است. بعد از عنایتی، استقلالی‌ها همچنان چشم به جذب کاوه رضایی دوخته‌اند بلکه بتوانند رضایت سایپا را جلب کنند و این بازیکن جوان و آینده‌دار را به عنوان زوج سجاد شهباززاده در اختیار بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات