آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1904
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  پسر جوان با اسلحه شکاری ۵ نفر را به گلوله بست

  آوای شمال/ عصر ٣٠ مردادماه ماموران پلیس امامزاده داوود در جریان یک درگیری و نزاع دسته‌جمعی قرار گرفتند. وقتی ماموران به «روستای سنگان» رفتند متوجه شدند ۵ نفر در یک نزاع دسته‌جمعی و بر اثر اصابت گلوله‌های شلیک‌شده از یک اسلحه شکاری، زخمی شدند. با وجود انجام اقدامات درمانی، دو نفر از اعضای یک خانواده […]

  آوای شمال/ عصر ٣٠ مردادماه ماموران پلیس امامزاده داوود در جریان یک درگیری و نزاع دسته‌جمعی قرار گرفتند.
  وقتی ماموران به «روستای سنگان» رفتند متوجه شدند ۵ نفر در یک نزاع دسته‌جمعی و بر اثر اصابت گلوله‌های شلیک‌شده از یک اسلحه شکاری، زخمی شدند.

  با وجود انجام اقدامات درمانی، دو نفر از اعضای یک خانواده پدر ۶۵ساله و پسر ٢٢ساله به نام‌های مجتبی و مرتضی روی تخت بیمارستان جان باختند.  با اعلام خبر مرگ این دو نفر به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی، پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» تشکیل شد و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  بررسی‌ها نشان می‌داد که مجتبی پسرخاله پدر خانواده قاتل بوده اما به دلایل مختلف مابین اعضای آنها به دفعات متعدد نزاع و درگیری رخ می‌داده است. با بررسی صحنه جنایت مشخص شد که محل سکونت خانواده قاتل از لحاظ موقعیت مکانی در یک سراشیبی قرار داشته و اعضای خانواده مقتول با استفاده از همین موقعیت مکانی و قرار گرفتن در ارتفاعی بالاتر، اقدام به سنگ‌پرانی به سمت محل سکونت خانواده قاتل کرده‌اند که قاتل به نام مهدی با مشاهده صحنه سنگ‌پرانی، با اسلحه شکاری اقدام به شلیک چندین گلوله می‌کند که شلیک‌های پیاپی گلوله ۵ نفر را زخمی کرد و مرگ ٢ نفر را رقم زد.

  در شرایطی که قاتل به همراه دو برادر خود و همچنین پدرشان از محل متواری شده بودند، کارآگاهان اقدام به دستگیری پدر خانواده متهمان کردند. این درحالی بود که مهدی (متهم اصلی پرونده) همچنان متواری بود.  سرانجام با انجام اقدامات گسترده پلیسی، مخفیگاه مهدی نیز در منطقه «رباط کریم» شناسایی و این متهم دستگیر و به اداره دهم منتقل شد.  با توجه به اعتراف متهم اصلی پرونده به هر دو جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات