آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1874
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  رفع مشکلات رانندگان حمل و نقل همگانی محمودآباد با کمک مسئولان شهرستان

  آوای شمال/ امشب همزمان با ۲۶ آذرماه، روز ملی حمل و نقل که از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به تصویب رسید، از برترین‌های عرصه حمل و نقل همگانی این شهر و سه محور برون‌شهری تجلیل شد. در این مراسم که نخستین‌بار در محمودآباد و با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد، رانندگان نمونه تاکسی‌های درون‌شهری […]

  آوای شمال/ امشب همزمان با ۲۶ آذرماه، روز ملی حمل و نقل که از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به تصویب رسید، از برترین‌های عرصه حمل و نقل همگانی این شهر و سه محور برون‌شهری تجلیل شد.

  در این مراسم که نخستین‌بار در محمودآباد و با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد، رانندگان نمونه تاکسی‌های درون‌شهری و مسافربری سه محور محمودآباد به نور، محمودآباد به آمل و محمودآباد به فریدونکنار و راننده نمونه تاکسی بی‌سیم با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

  مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد با تبریک این روز بیان داشت: این روز بهانه‌ای است تا از خدمات شایسته کارکنان حمل و نقل همگانی که نقش به‌سزایی در امنیت آمد و شد مردم دارند، در حد توان تجلیل شود.

  مهدی شعبانی تصریح کرد: مردم از بدو تولد تا زمان مرگ از خدمات حمل و نقل بهره‌مند می‌شوند و چه خوب است، با رفتار و کردار شایسته و برخورد مناسب با مردم رضایتمندی آنها را به دست آوریم.

  وی همچنین از رانندگان تاکسی خواست تا کرایه‌های مصوب را دریافت و قانون را در این زمینه رعایت کنند.

  شعبانی افزود: تاکنون با رانندگان متخلف مدارا شده، اما از این به بعد براساس قانون با متخلفان برخورد می‌شود.

  مدیرعامل حمل و نقل همگانی شهر محمودآباد با اشاره به اینکه باید رانندگان تاکسی‌های درون شهری و سه محور شهرستان به حق خود قانع شوند،خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با کمک مسئولان مشکلات پیش روی این قشر پرتلاش و زحمتکش را رفع کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات