آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1871
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  بخشی از امنیت جامعه،مرهون امانت‌داری و صداقت رانندگان فعال در عرصه حمل و نقل است

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی امشب در نخستین آیین تجلیل از فعالان عرصه حمل و نقل همگانی این شهرستان که در روز ملی حمل و نقل در مصلی موقت محمودآباد برگزار شد، این روز را فرصتی برای تجلیل از طلایه‌داران عرصه حمل و نقل همگانی دانست و افزود: صنعت حمل و نقل امروز […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی امشب در نخستین آیین تجلیل از فعالان عرصه حمل و نقل همگانی این شهرستان که در روز ملی حمل و نقل در مصلی موقت محمودآباد برگزار شد، این روز را فرصتی برای تجلیل از طلایه‌داران عرصه حمل و نقل همگانی دانست و افزود: صنعت حمل و نقل امروز از اثرگذار‌ترین و بزرگ‌ترین شبکه اقتصادی در همه کشورها است و شما رانندگان فعال در این عرصه سربازان بی‌ادعایی هستید که دل در گرو خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته‌اید.

  وی خاطرنشان کرد: در موضوع حمل و نقل، ارکان زیادی تعیین کننده و کارساز هستند که یکی از آنها فعالیت رانندگان است و در واقع نیروی انسانی در این بخش به سرعت و سلامت و اثر بخشی بیشتر آن در جامعه کمک زیادی می‌کند.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه اگر ناوگان حمل و نقل در کشور وجود نبود، کار و زندگی مردم مختل می‌شود، یادآور شد: در اقتصاد جوامع و خانوارها، صنعت حمل و نقل یکی از اساسی‌ترین فعالیت‌ها است.

  موسوی بخشی از امنیت جامعه را مرهون امانت‌داری و صداقت رانندگان فعال در عرصه حمل و نقل عنوان کرد و افزود: اگر امروز فرزندان ما در کم‌نظیرترین نوع امنیت با احساس آرامش سفر می کنند، از آثار نجابت، سخت‌کوشی، صبر، امانت‌داری و اخلاق  شما نشأت می‌گیرد.

  وی اذعان داشت: کار شما قطعا در جایگاه خدمات‌دهی به جامعه رتبه والایی دارد و بر همه مسئولان فرض است تا از این جایگاه کرامت،همت و اخلاق‌مداری شما پاسداری شده و همه توان خود را برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات شما بسیج کنیم.

  امام جمعه محمودآباد در پایان گفت: بسیار مسروریم که از خدمات افرادی بهره‌مند هستیم که چشم و دل پاک،جامعه خود را همچون خانواده خود می‌دانند و برای خدمت‌رسانی شایسته‌تر به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات