آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 1821
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ پسر ۲۰ ساله به خاطر یک دختر

  آوای شمال/ جسد پسر ۲۰ ساله‌ای که با ضربات چاقو به قتل رسیده و به آتش کشیده شده بود در دوراهی شترک مشهد پیدا شد. ساعت ۶ عصر ۲۱ آذرماه پلیس در جریان جنایت هولناکی در حوالی مشهد و پل کشف‌رود قرار گرفت. قاضی سیدجواد حسینی دستور داد تیمی از مأموران پاسگاه انتظامی هلالی مشهد […]

  آوای شمال/ جسد پسر ۲۰ ساله‌ای که با ضربات چاقو به قتل رسیده و به آتش کشیده شده بود در دوراهی شترک مشهد پیدا شد.

  ساعت ۶ عصر ۲۱ آذرماه پلیس در جریان جنایت هولناکی در حوالی مشهد و پل کشف‌رود قرار گرفت.
  قاضی سیدجواد حسینی دستور داد تیمی از مأموران پاسگاه انتظامی هلالی مشهد وارد عمل شوند. تحقیقات میدانی نشان داد جسد متعلق به جوان ۲۰ ساله‌ای به نام علی است که با هفت ضربه چاقو به قتل رسیده و سپس جسدش با بنزین به آتش کشیده شده است.

  غلامعباس پدر قربانی در تحقیقات پلیسی گفت که خودرویش در اختیار «علی» بود و با این ادعاها ۲۱ ساعت نگذشته بود که تیم تجسس کلانتری طبرسی شمالی مشهد خودروی قربانی را در انتهای خیابان طبرسی شمالی ۲۹ در حالی که به آتش کشیده شده بود پیدا کرد. در این مرحله قاضی حسینی با حضور در محل دستور پیگیری تخصصی را صادر کرد و مأموران که یک گوشی تلفن همراه در خودروی سوخته پیدا کرده بودند توانستند پشت پرده جنایت هولناک را فاش کنند.

  پلیس با پیگیری این سرنخ جوان ۲۱ ساله‌ای را به نام رضا که با قربانی در تماس بود شناسایی و وی را در خیابان پنج تن ۹۱ مشهد دستگیر کرد.
  رضا راهی جز اعتراف نداشت و گفت: خودروی پراید علی را شب گذشته یکی از دوستانش به نام محراب در اختیار وی گذاشته و بعدازظهر ۲۲ آذرماه خودرو را از وی تحویل گرفته است.

  مأموران پلیس بلافاصله برای دستگیری محراب به محل زندگی وی در خیابان پنج تن اعزام شدند و محراب و برادر ۲۰ ساله‌اش را در حالی که داخل قفس توری مشغول کبوتر بازی بود، دستگیر کردند.
  با دستور حسینی خانه دو برادر کبوترباز تحت بازرسی قرار گرفت که لباس‌ها و کفش‌های خونین آنان به‌دست آمد.

  مهران، برادر محراب اعتراف کرد برادرش عامل اصلی قتل علی بوده است.
  جوان ۲۲ ساله که محراب نام دارد، گفت: روز قبل دوستم خودروی پدرش را آورد و ما دختری به نام ندا را سوار کردیم، به خاطر این دختر جرو بحث‌مان شد و او را در یکی از خیابان‌های اصلی شهر پیاده کردیم.

  نزدیک غروب بود که به منطقه شترک رفتیم، دعوای ما اوج گرفت و چون خیلی عصبی شده بودم با چاقو چند ضربه به شکم و پهلویش زدم و او را به قتل رساندم و جسدش را با مقداری بنزین سوزاندم. با خودرو به شهر برگشتم، آن را به دوستم رضا دادم و روز بعد خودرو را از او تحویل گرفتم و آن را آتش زدم. با این اعترافات، مأموران پلیس صبح روز ۲۳ آذرماه ندا را نیز دستگیر و تحقیقات را از وی آغاز کردند و ندا نیز ادعاهای عامل اصلی جنایت را تأیید کرد.

  برچسب ها :

  نظرات