آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18108
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  روحانی: زودتر از دیگران گزاره برگ را منتشر کردیم

  آوای شمال/ وی پنجشنبه در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران در شیراز افزود:فکت شیت ما را رسانه های خارجی هم منتشر کردند ما اعلام کردیم و روشنگری کردیم ولی برخی شبهه ایجاد کردند. رییس جمهور ادامه داد: نظراتمان را به صراحت گفتیم و اعلام کردیم و به تفصیل بیان شده است اگر لازم است فکت شیت […]

  آوای شمال/ وی پنجشنبه در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران در شیراز افزود:فکت شیت ما را رسانه های خارجی هم منتشر کردند ما اعلام کردیم و روشنگری کردیم ولی برخی شبهه ایجاد کردند.

  رییس جمهور ادامه داد: نظراتمان را به صراحت گفتیم و اعلام کردیم و به تفصیل بیان شده است اگر لازم است فکت شیت دوم را هم منتشر کنیم.

  ** طرح های اقتصادی

  رییس جمهوری که دستاوردهای سفر خود به فارس را تشریح می کرد همچنین گفت:بزرگترین طرح آلومینیوم در استان فارس اجرا می شود، طرح بزرگ برای پتروشمی در نظر داریم، نیروگاه برق در نظر داریم اکه ین طرح ها چهره فارس را متحول می کند .

  روحانی بیان کرد: فاز دوم پالایشگاه شیراز مشکل زیست محیطی دارد امید که مسایل آن رفع شود و طرح پالایشگاه اجرا شود .

  وی گفت: مواردی در زمینه سرمایه گذاری دولت مصوب شده است ، چهار هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش بانک ها مصوب شده است حرکت پرشتاب برای رونق اقتصادی کشور و استان فارس در نظر است .

  رییس جمهوری افزود: طرح راه آهن شیراز – بوشهر مصوب شده است ،راه آهن اصفهان به شیراز باید تکمیل شود و طرح های بعدی آن شروع شود ما آن را دنبال می کنیم .

  روحانی بیان کرد: آزاد راه شیراز – اصفهان هم شروع شده و ۲۳ درصد طرح اجرا شده و کار دنبال می شود بخش خصوصی باید وارد شود نیمی از کار برعهده بخش دولتی است، مشابه این کار در سایر مناطق انجام شده امید است از آن استقبال شود .

  وی اعلام کرد سال های ۹۴ و ۹۵ طرح های فارس محقق می شود و ۹۵۳ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده می شود .

  برچسب ها :

  نظرات