آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18094
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  وزیر کشور: حضور قدرتمند ایران در مذاکرات هسته ای به پشتوانه حمایت مردم است

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی که در شانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به فارس سفر کرده است، روز پنجشنبه درجمع کارگران در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز افزود: باید تلاش کنیم جامعه کارگری که خود بخش قابل توجهی از جامعه مردمی است به رضایتمندی بیشتری برسد و در […]

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی که در شانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت به فارس سفر کرده است، روز پنجشنبه درجمع کارگران در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز افزود: باید تلاش کنیم جامعه کارگری که خود بخش قابل توجهی از جامعه مردمی است به رضایتمندی بیشتری برسد و در سهم تولید مشارکت واقعی داشته باشد.

  وی ادامه داد: دو بلوک شرق و غرب همواره نگاه بهره جویانه سیاسی و اقتصادی به کارگران داشته اند؛ اما در جمهوری اسلامی ایران احترام و جایگاه شایسته کارگران، ریشه در نگاه عمیق اعتقادی و دینی ما دارد.

  رحمانی فضلی گفت: در جمهوری اسلامی کارفرما و کارگر در دو طرف یک معادله اقتصادی نیستند بلکه کارگران نیز به عنوان سرمایه اصلی به شمار می روند.

  وی اظهارکرد: در تاریخ ۳۷ ساله انقلاب اسلامی، کارگران در تمام عرصه های مهم و حساس مانند پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، انتخابات و تولید و جهاد اقتصادی و عبور از تحریم، حضور تعیین کننده داشته اند.

  وزیر کشور با اشاره به تاکید رهبری بر مبارزه با فساد و قاچاق کالا و افزایش تولید اظهار داشت: نتیجه تمام این جهت گیری ها بهره مندی بخش تولید و کارگران از شکوفایی اقتصادی است.

  وی ادامه داد: انسجام جامعه کارگری و شکل گیری تشکل های بزرگ صنفی در این بخش، یک موفقیت قابل توجه است که مسیر رسیدن به خواسته ها را آسان و کوتاه کرده است.

  وزیرکشور بیان کرد: دولت تدبیر و امید اولین اولویت خود را رضایت اقتصادی مردم می داند و رساندن تورم بالای ۴۰ درصد به ۱۵درصد نشان دهنده جدی بودن این دغدغه برای دولت است و حرکت برای رفع موانع تولید و محقق کردن اقتصاد مقاومتی همچنان ادامه خواهد داشت.

  به گفته وزیر کشور، هرچند تحریم هزینه هایی را به کشور تحمیل می کند اما این به آن معنا نیست که همت و عزم و اراده خود را در معرض انفعال و فراموشی قرار دهیم .

  پیش از سخنان وزیر کشور، نمایندگان صنف ها و تشکل های کارگری استان فارس بخشی از خواسته ها و انتظارات خود را بیان کردند.

  شانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و هیات دولت روز چهارشنبه (نهم اردیبهشت) به استان فارس آغاز شد و تا امروز(پنجشنبه) ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات