آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ناظمی: تراکتور و سپاهان شانس های اصلی قهرمانی هستند

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایرنا، میرمجید ناظمی افزود: با توجه به سه بازی باقی مانده تیم های بالای جدولی چنین به نظر می رسد به لحاظ آماری و بر روی کاغذ، این دو تیم تبریزی و اصفهانی به مراتب نسبت به تیم هایی مثل نفت تهران، فولاد خوزستان […]

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایرنا، میرمجید ناظمی افزود: با توجه به سه بازی باقی مانده تیم های بالای جدولی چنین به نظر می رسد به لحاظ آماری و بر روی کاغذ، این دو تیم تبریزی و اصفهانی به مراتب نسبت به تیم هایی مثل نفت تهران، فولاد خوزستان و تا حدی ذوب آهن اصفهان کار راحت تری برای رسیدن به جام چهاردهم دارند.

  وی اظهار کرد: تراکتورسازی در سه بازی آینده با گسترش فولاد، استقلال و نفت تهران بازی می کند که مقابل دو تیم اول می تواند با مقداری هوشیاری به نتیجه دلخواه برسد و در بازی آخر نیز اگر شرایط جدول به نفع تراکتور رقم بخورد، کار چندان سختی مقابل نفت تهران نخواهد داشت.

  ناظمی ادامه داد: اما اگر تراکتور در یکی از این سه دیدار متزلزل نشان دهد، سپاهان به راحتی از غفلت تیم تبریزی استفاده کرده و با توجه به دیدارهای خود با تیم های پایین جدولی، قهرمانی آنها دور ازدسترس نخواهد بود.

  وی گفت: نفت تهران در سه هفته آخر لیگ برتر بازی های سختی مقابل پدیده در مشهد، صبا در قم و تراکتور در تبریز دارد که با توجه به جوان بودن این تیم و خستگی مفرط ناشی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا بعید است در این سه مسابقه پیروز از زمین خارج شود.

  سرگروه تیم تراکتورسازی در جام تخت جمشید با بیان اینکه امسال شرایط برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر مهیاست، اعلام کرد: با توجه به نیروهای موجود در این تیم و جوانی و شادابی آن بعید است جام به تبریز نرسد.

  ناظمی ادامه داد: مطمئن باشید چنانچه امسال تراکتورسازی قهرمان نشود، فصل آینده این تیم قهرمان بلامنازع ایران خواهد بود. چون به لحاظ نیروی انسانی و نوع فوتبال تنها تیم آینده دار کشور است که با تقویت در چند پست برای سال های آینده می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

  وی حضور تونی اولیویرا پرتغالی در راس کادرفنی تراکتورسازی را برای این تیم بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: به لحاظ فنی تراکتور با حضور تونی تفاوت آشکاری با زمان حضور رسول خطیبی نداشته است، اما مسوولان باشگاه با این شوک روند نتیجه گیری تیم را به حالت عادی باز گرداندند.

  ناظمی با بیان اینکه اسکلت اصلی تراکتورسازی توسط خطیبی ریخته شد، گفت: رسول تیم پیر تراکتورسازی را جوان و بومی کرد و امروز فوتبالی در لیگ ارایه می کند که انگشت نما شده است.

  وی دیدار فردای /جمعه/ تراکتورسازی و گسترش فولاد را برای هر دو تیم مهم و حساس ارزیابی کرد و گفت: این بازی برای تراکتور ۱۰۰ درصد و برای گسترش ۸۰ درصد مهم است، چون برد قهرمانی تراکتور را تا حد زیادی هموار می کند، اما اگر گسترش نتیجه را واگذار کند می تواند در هفته های بعدی جبران کند.

  تراکتورسازی تبریز در پایان رقابت های هفته بیستم با ۵۳ امتیاز به تنهایی بر صدر جدول لیگ برتر باشگاه های ایران تکیه زده است.

  برچسب ها :

  نظرات