آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18061
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دونادونی: برایم دردناک است که زوال پارما را ببینم

  آوای شمال/ به گزارش وبسایت نود، تیم قدرتمند لاتزیو، دیشب با برد قاطع خانگی خود، کار پارما را با چهار گل‌ یک‌سره کرد و بدین‌ ترتیب مهمان ته‌ جدولی، قطعا به سری‌بی سقوط کرد. در فصل جاری اما هیچ کدام از کارکنان باشگاه پارما و حتی بازیکنان و سرمربی‌ این تیم، حقوق مادی دریافت نکردند. […]

  آوای شمال/ به گزارش وبسایت نود، تیم قدرتمند لاتزیو، دیشب با برد قاطع خانگی خود، کار پارما را با چهار گل‌ یک‌سره کرد و بدین‌ ترتیب مهمان ته‌ جدولی، قطعا به سری‌بی سقوط کرد. در فصل جاری اما هیچ کدام از کارکنان باشگاه پارما و حتی بازیکنان و سرمربی‌ این تیم، حقوق مادی دریافت نکردند.

  لاتزیو که سالیانی را درپی یافتن امتیاز حضور در لیگ قهرمانان اروپا بود، سه گل در شش دقیقه به ثمر رساند تا در نوع خود رکوردی رقم بزند.

  روبرتو دونادونی سرمربی پارما پس از پایان این دیدار، در گفت‌وگوی خبری گفت: ما یک فصل بسیار مشکل را پشت سر می گذاریم که در آن فراوانی از رخدادهای منفی و به دور از انتظار و البته درخارج از چارچوب ورزشی و فوتبالی رخ داد که بر فوتبال باشگاه اثر گذاشت. ما کارمان را به خوبی انجام دادیم. سوء مدیریت فوتبالی به خود فوتبال اثر گذاشت. ما مطابق با مسئولیت‌های‌مان به ایفای نقش‌مان پرداختیم اما به علت مشکلات به خواسته‌هایمان نرسیدیم.

  وی ادامه داد: سه سال و نیم است که در پارما هستم. برایم دردناک است که زوال این باشگاه را ببینم. ما در فصل پیش ششم جدول شدیم و نشان دادیم که تیم لایقی هستیم. روزهای خوبی بود؛ خوش به حال روزگار.

  استفانو پیولی سرمربی ۴۹ ساله و ایتالیایی لاتزیو که از ابتدای فصل جاری سرمربی‌گری این تیم را به عهده دارد، با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش کسب سهمیه و حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد را لذت بخش عنوان کرد.

  برچسب ها :

  نظرات