آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ , Monday 18 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18052
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ناراحتی از عدم فروش استقلال در روزی که ۵ جای ۴ را گرفت!

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال در حضور ۵۰ نفر از هواداران این تیم برگزار شد. * پیش از اینکه بازیکنان به کمپ بیایند به مؤسسه خیریه در ولنجک رفته بودند. آنها زمانی که به محل تمرین آمدند در این باره صحبت می‌کردند. * تمرین با صحبت‌های […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال در حضور ۵۰ نفر از هواداران این تیم برگزار شد.

  * پیش از اینکه بازیکنان به کمپ بیایند به مؤسسه خیریه در ولنجک رفته بودند. آنها زمانی که به محل تمرین آمدند در این باره صحبت می‌کردند.

  * تمرین با صحبت‌های امیر قلعه‌نویی آغاز شد و سپس بازیکنان در اختیار مربی بدنساز قرار گرفتند.

  * بخش‌های مختلف تمرین امروز دویدن دور زمین، بازی آقاوسط، بازیسازی از خط دفاع و سانتر از جناحین و شوت به دروازه بود.

  * امیر قلعه‌نویی و محسن فروزان امروز دقایقی با یکدیگر به صحبت پرداختند. رضا رجبی نیز که مدتی است در تمرین استقلال حضوری فعال‌تر دارد دقایقی با کرار جاسم گفت‌وگو کرد.

  * مانند تمرینات گذشته استقلال بازار نصب بنر در کمپ داغ بود. روی یکی از این بنرها این جمله نقش بسته بود: «تو همیشه قهرمانی سرت را بالا بگیر، کارنامه شما همچون خاری است در چشمان از مد افتادگانی که آرزوی‌شان دوباره همنشینی با شماست”.

  * این گروه از طرفداران استقلال به تشویق امیر قلعه‌نویی و بازیکنان استقلال پرداختند و در حمایت از سرمربی تیم‌شان شعار می‌دادند: «ژنرال اول بشی آخر بشی دوست داریم». همچنین این تعداد با شعار «استقلال با غیرت» به تشویق یک به یک بازیکنان پرداختند. آنها در حالی به تشویق بازیکنان پرداختند که در دیدار استقلال مقابل پدیده خراسان برخی هواداران با شعارهایی به بازیکنان اعتراض کرده بودند.

  * امید ابراهیمی و خسرو حیدری با تأخیر ۲۰ دقیقه‌ای در محل تمرین حضور پیدا کردند.

   * محرومیت ۹ ماهه محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس و هچنین بحث مزایده سوم پرسپولیس و استقلال سوژه بازیکنان و هواداران بود. اینکه هنوز خریداری برای باشگاه استقلال پیدا نشده، باعث ناراحتی هواداران این تیم شده بود.

  * هوادارانی که با خودشان بنر امیر قلعه‌نویی را آورده بودند با نشان دادن عدد پنج که به معنای پنج قهرمانی امیر قلعه‌نویی در لیگ برتر است، عکس یادگاری گرفتند.

  * در بخش شوت به دروازه آرش برهانی و رضا عنایتی عملکرد خوبی داشتند. عملکرد برهانی باعث شده بود که تماشاگران در چندین نوبت او را تشویق کردند.

  به گزارش تسنیم، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و صبای قم در چارچوب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر از ساعت ۱۸ روز جمعه در قم برگزار خواهد شد. 

  برچسب ها :

  نظرات