آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ , Wednesday 17 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18043
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جزئیات گروگانگیری روز گذشته یک تبعه افغان در تهران

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین سرهنگ امید بهمنیاری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به گروگانگیری یکی از اتباع کشور افغانستان در پایتخت اظهار داشت: ساعت ۱۲ نیمه شب، ماموران پلیس از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، در جریان یک گروگانگیری در منطقه  واقع در خانی آباد، قرار گرفتند. رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد ادامه […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین سرهنگ امید بهمنیاری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به گروگانگیری یکی از اتباع کشور افغانستان در پایتخت اظهار داشت: ساعت ۱۲ نیمه شب، ماموران پلیس از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، در جریان یک گروگانگیری در منطقه  واقع در خانی آباد، قرار گرفتند.

  رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد ادامه داد: پس از این گزارش، ماموران پلیس به سرعت به منطقه مورد نظر اعزام شدند و در تحقیقات اولیه متوجه شدند که ساعت ۹ صبح، یکی از اتباع کشور افغانستان به نام «محمد»، توسط ۵ تن از دیگر اتباع این کشور، درست در مقابل اداره اتباع خارجه، ربوده شده و گروگانگیران، وی را به زور سوار اتومبیل کرده و به مکان نامعلومی منتقل کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه گروگانگیران در قبال آزادی محمد، خواستار پرداخت مبلغی معادل یک میلیارد ریال شده بودند، افزود: ماموران پلیس در بازجویی‌های اولیه، موفق به کشف محل نگهداری محمد در یکی از کارگاه‌های نجاری در محدوده شهرک بستان شدند و به سرعت عملیات رهایی وی را آغاز کردند.

  بهمنیاری با اشاره به اینکه محل اختفای محمد و گروگانگیران به هیچ وجه قابل نفوذ نبود، گفت: ماموران پلیس با محاصره کارگاه نجاری، توانستند یک خط ارتباطی با گروگانگیران برقرار کنند و با استفاده از شگردهای خاص، موفق شدند در طول یک مذاکره یک ساعته، در خصوص آزادی این گروگان، با گروگانگیران به توافق برسند.

  رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال محاصره محل، توسط پلیس و انجام مذاکرات تلفنی با گروگانگیران، ماموران پلیس موفق شدند محمد را آزاد و ۵ گروگانگیر را بدون هرگونه خسارت جانی و مالی دستگیر کنند.

  در تحقیقات انجام شده و بازجویی‌های به عمل آمده از گروگانگیران، انگیزه این گروگانگیری، اختلافات مالی میان گروگانگیران و یکی از اقوام فرد گروگان بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات