آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18031
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  مبادله موتورسیکلت سرقتی با مواد مخدر/ ۴ دوست معتاد دستگیر شدند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ ولی‌الله گنجیان‌مقدم اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: مأموران با فعال کردن گشت‌های انتظامی و تشکیل تیم‌های عملیاتی و همچنین بررسی شگرد سارقان در سرقت […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ ولی‌الله گنجیان‌مقدم اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی افزود: مأموران با فعال کردن گشت‌های انتظامی و تشکیل تیم‌های عملیاتی و همچنین بررسی شگرد سارقان در سرقت موتورسیکلت دریافتند سارقان از اعضای یک باند هستند که به‌صورت گروهی اقدام به سرقت موتورسیکلت می‌کنند.
  فرمانده انتظامی آمل ادامه داد: با هماهنگی قضایی و انجام چند عملیات پلیسی، چهار متهم به سرقت شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.
  گنجیان‌مقدم بیان کرد: متهمان دستگیر شده به نام‌های «میثم ـ الف»، «رحمان ـ ع»، «پویا ـ و»، «مهدی ـ الف» در بازجویی‌ها با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت موتورسیکلت، هدف از سرقت را تأمین هزینه‌های اعتیاد خود عنوان کردند.
  وی گفت: مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان تاکنون ۱۸ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را کشف و ضبط کردند و متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار صادره، روانه زندان شدند.
  فرمانده انتظامی آمل از شهروندان خواست تا برای پیشگیری از سرقت موتورسیکلت با رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ضدسرقت، پلیس را در مبارزه با سرقت یاری کنند.

  برچسب ها :

  نظرات