آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18013
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  واژگونی وحشت‌آور وانت با ۲۱ دانش‌آموز دختر دبیرستانی

  آوای شمال/ مسئول اورژانس ۱۱۵ ایرانشهر گفت: ۱۴ دانش‌آموز روستای چاه کیچی دلگان ساعت ۵/۷ غروب سه‌شنبه به دلیل واژگونی سرویس وانت‌بار زخمی شدند. محمودرضا ناصح گفت: این وانت بار حامل ۲۱ دانش‌آموز دختر مقطع دبیرستان در مسیر بازگشت از مدرسه خود در شهر گلمورتی به دلگان بود. وی گفت: مجروحان حادثه به وسیله چهار […]

  آوای شمال/ مسئول اورژانس ۱۱۵ ایرانشهر گفت: ۱۴ دانش‌آموز روستای چاه کیچی دلگان ساعت ۵/۷ غروب سه‌شنبه به دلیل واژگونی سرویس وانت‌بار زخمی شدند.
  محمودرضا ناصح گفت: این وانت بار حامل ۲۱ دانش‌آموز دختر مقطع دبیرستان در مسیر بازگشت از مدرسه خود در شهر گلمورتی به دلگان بود.
  وی گفت: مجروحان حادثه به وسیله چهار آمبولانس و خودروهای عبوری به بیمارستان خاتم الانبیاء ایرانشهر برای درمان منتقل شدند.
  مسئول اورژانس ۱۱۵ ایرانشهر گفت: حال مصدومان این حادثه رضایت بخش است.
  محمدرضا کورسی رئیس پلیس راه جنوب سیستان وبلوچستان نیز ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه را علت این حادثه دانست.
  سرویس‌های وانت بار حامل دانش‌آموزان در سیستان و بلوچستان در گذشته نیز حادثه آفریده‌اند به طوری که در فروردین ماه امسال نیز خودروی وانت بار حامل ۱۵دانش‌آموز دختر بخش بنت شهر نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان واژگون و دانش‌آموزان مصدوم شدند و یکی از آنان بر اثر شدت جراحت وارده جان باخت.
  شهر دلگان در ۱۴۵کیلومتری ایرانشهر واقع شده که بیمارستان ندارد و با وجود پیگیری‌های مردمی هنوز بیمارستان نیمه تمام این شهر تکمیل نشده و مردم این شهرستان مجبورند برای درمان بیماران خود مسافت دلگان تا ایرانشهر را طی کنند.

  برچسب ها :

  نظرات