آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 17966
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  اسکرین شات های جدید ویندوز ۱۰ دارای رابط کاربری تازه و کاشی های زنده هستند

  آوای شمال/ با افکت شیشه Aero که در ویندوز ۷، ویستا و ۸ به کار رفته حتما آشنایی دارید؛ در تصاویر جدیدی که از نسخه و بیلد جدید ویندوز ۱۰ فاش گشته، این نوع از افکت شیشه ای که در پیش نمایش های قبلی حضور نداشت نیز به بیلد جدید ویندوز ۱۰ اضافه شده است. تصاویر و […]

  آوای شمال/ با افکت شیشه Aero که در ویندوز ۷، ویستا و ۸ به کار رفته حتما آشنایی دارید؛ در تصاویر جدیدی که از نسخه و بیلد جدید ویندوز ۱۰ فاش گشته، این نوع از افکت شیشه ای که در پیش نمایش های قبلی حضور نداشت نیز به بیلد جدید ویندوز ۱۰ اضافه شده است.

  تصاویر و اسکرین شات های یاد شده توسط وبسایت چینی IT Home فاش شده اند که نشان دهنده افکت شیشه ای در منوی استارت پیش نمایش جدید ویندوز است، هرچند که این افکت بر خلاف ویندوزهای قبلی، دیگر برای اپلیکیشن های ویندوز عمل نخواهد کرد. همچنین زمانی که منوی استارت ویندوز را به شکل تمام صفحه اجرا نمایید، باز هم خبری از این افکت نخواهد بود.

  تا برگذاری کنفرانس بیلد مایکروسافت صرفا چند ساعت فاصله داریم اما، آنطور که از ظواهر امر پیداست این شرکت برای مراسم امشب خود، ترفندهای نرم افزاری بسیاری را در آستین نگه داشته است.

  68f62d9btw1erlgfpfg8hg20fj090hci.0

  در بیلد شماره ۱۰۱۰۲ از ویندوز ۱۰ همچنین می توان کاشی های زنده را مشاهده نمود؛ از سوی دیگر کمپانی مورد بحث در نظر دارد تا امروز ظاهر جدید دستیار صوتی و دیجیتالی خود به نام کورتانا را به نمایش بگذارد. دسترسی به دستیار صوتی مورد بحث این روزها بیش از هر زمان دیگری با منوی استارت و همچنین منوی جستجو در ویندوز یکپارچه گشته است. همانگونه که در تصویر پایین ملاحظه می کنید، حالا بخش های سفید و سیاه از منوهای این دستیار صوتی با تم ویندوز همخوانی خواهند داشت.

  20150428_145438_358.0

  اگرچه چنین تغییراتی اندک هستند اما یادآور این مساله اند که مایکروسافت همچنان می خواهد در نسخه های پیش نمایش نهایی و همینطور نسخه اصلی، کاربران را با ترفندهای نرم افزاری جدید و دیده نشده خودش غافلگیر نماید.

  مایکروسافت امشب در جریان برگذاری کنفرانس توسعه دهندگان خود به نام Build، از برنامه های جدیدش برای ویندوز ۱۰ و همینطور تاریخ دقیق عرضه آن خبر خواهد داد؛ با دیجیاتو برای دریافت جدیدترین خبرهای مرتبط با ویندوز و سایر برنامه های مایکروسافت، همراه بمانید.

  برچسب ها :

  نظرات