آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17954
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دبیری: خودم از طرفداران پرسپولیس و کریمی بودم

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، شهرام دبیری  درباره انتقاداتی که علی کریمی نسبت به این عضو هیأت رئیسه فدراسیون مطرح کرده بود اظهار داشت: من فقط در مورد این مسائل نقل قول کردم و هیچ نیت بدی نداشتم و گفتم که حتی کی‌روش عنوان کرده است که رفتن کریمی ارتباطی به من ندارد و کریمی […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، شهرام دبیری  درباره انتقاداتی که علی کریمی نسبت به این عضو هیأت رئیسه فدراسیون مطرح کرده بود اظهار داشت: من فقط در مورد این مسائل نقل قول کردم و هیچ نیت بدی نداشتم و گفتم که حتی کی‌روش عنوان کرده است که رفتن کریمی ارتباطی به من ندارد و کریمی به خاطر بی‌احترامی که از بابت قرارداد و مسائل دیگر شده بود اردوی تیم ملی را ترک کرد و کی‌روش هم حتی احتمال این موضوع را مطرح کرد و ما نمی‌توانیم از قول او و زبان او صحبت کنیم.

  وی ادامه داد: حرف کی‌روش این بود که مشکلش با من نبود و به خاطر من اردو را ترک نکرد و من هم این حرف‌ها را به خبرنگاران منتقل کردم.

  دبیری در پاسخ به این سؤال که آیا کی‌روش در این خصوص صحبتی از پاداش‌ها و مسائل مالی کرده بود یا خیر، گفت:‌ این حرف‌ها مطرح شد و واقعاً یادم نمی‌آید که اینها را کی‌روش مطرح کرد یا کفاشیان؟ در هر صورت کریمی احساس کرده بود که به او بی‌احترامی شده است و در این مورد فقط مسائل مالی نقشی نداشت.

  عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: به طور مثال من خودم هم می‌توانم بلیت فرست کلاس یا بیزینس کلاس تهیه کنم اما زمانی که ببینیم همه دوستانم در یک قسمت هواپیما هستم و من در یک قسمت دیگر احساس می‌کنم که به من بی احترامی شده است و این ربطی به مسائل مالی ندارد و به نظر می‌رسد که او به خاطر اینطور مسائل ناراحت شده باشد.

  وی تأکید کرد: اما متأسفانه صحبت‌هایم در خصوص کریمی یک طور دیگر منعکس شد و این در حالی است که من فقط نقل قول کردم و هدفم نیز خیر بود. اما الآن نوک پیکان من هستم و کریمی هم فکر می‌کند که من بر علیه او این مصاحبه را انجام داده‌ام.

  دبیری گفت: من خودم از طرفداران پرسپولیس و کریمی بودم و علاقه زیادی نیز به او داشته و دارم و حتی او را یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران می‌دانم. چند بار نیز زمانی که در تبریز بازی می‌کرد با کریمی دیدار داشتم و با هم صحبت کردیم.

  وی در پایان گفت: خود علی کریمی در مورد تمام مسائل فوتبال گلایه دارد اما متأسفانه همه کاسه کوزه‌ها بر سر من شکسته شده و انگار مشکل اصلی من هستم اما باز هم تأکید می‌کنم که من فقط نقل قول کردم و هیچ هدف بدی نداشتم تا بخواهم علیه علی کریمی که اتفاقاً محبوب‌ترین فوتبالیست ایران هم هست صحبت کنم.

  برچسب ها :

  نظرات