آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17951
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عزت‌اللهی: برای موفقیت به حمایت هواداران نیاز داریم

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، نادر عزت‌اللهی در مورد بازی روز جمعه تیم ملوان برابر فولادخوزستان در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این بازی یک فینال سرنوشت‌ساز برای تیم ملوان است زیرا با پیروزی برابر فولاد، سهمیه خود را در […]

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، نادر عزت‌اللهی در مورد بازی روز جمعه تیم ملوان برابر فولادخوزستان در هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: این بازی یک فینال سرنوشت‌ساز برای تیم ملوان است زیرا با پیروزی برابر فولاد، سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم اما اگر در این بازی امتیازی از دست بدهیم، کارمان دو بازی آینده برابر ذوب‌آهن اصفهان و نفت مسجدسلیمان در انزلی بسیار سخت خواهد شد.

  وی اضافه کرد: فولاد در این بازی باید با دو تیم بجنگد یکی تیم ملوان است و دیگری هواداران باتعصب‌ تیم که در این شرایط کار سخت‌تری پیش‌رو دارد. هواداران ملوان که در بازی گذشته‌مان مقابل نفت تهران هم سنگ تمام گذاشتند و من مربی تیم، روی نیمکت از حمایت‌ آنها لذت بردم. البته متاسفانه برابر نفت نتوانستیم انتظارات‌شان را برآورده کنیم و در نهایت شرمنده آنها شدیم.

  مربی تیم فوتبال ملوان در ادامه به ذکر خاطره‌ای از دوران بازیگری‌اش در این تیم پرداخت و گفت: هیچگاه یادم نمی‌رود در جام حذفی، در اصفهان بازی رفت را به تیم گوشت این شهر باختیم اما در بازی برگشت از همان دقیقه اول بازی و حتی پیش از آن، هواداران ملوان آنچنان از تیم حمایت کردند که اصفهانی‌ها متوجه شدند نمی‌توانند در این بازی پیروز شوند. این اتفاق در بازی با فولاد هم باید تکرار شود تا بازیکنان این تیم از بدو ورود به زمین مسابقه، با این شرایط روبرو شوند که یک یا دو گل از تیم ملوان عقب هستند.

  دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ملوان

  وی با بیان اینکه ملوان برای رسیدن به پیروزی سرنوشت‌ساز برابر فولاد نیاز به حمایت هوادارانش دارد، تاکید کرد: باید هواداران ملوان اتفاقات گذشته و اختلافات فوتبالی را در این بازی کنار بگذارند و از تیم و بازیکنان کاملا حمایت کنند. همچنین صبور باشند و در هرشرایط نفرات تیم را تشویق کنند تا توان آنها برای رسیدن به موفقیت بیشتر شود. همچنین تمام هم و غم خود را برای موفقیت تیم به کار بندند تا بعدا افسوس فرصت‌های از دست رفته را نخوریم.

  عزت‌اللهی با تاکید بر اینکه در این بازی حساس هواداران و مسئولان باید کاملا از تیم ملوان حمایت کنند، خاطرنشان کرد: می‌بایست همه دست به دست هم داده تا ملوان برابر فولادخوزستان به پیروزی برسد. در این شرایط از شارژ مالی گرفته تا حمایت در بیرون و درون زمین باید از سوی مردم و مسئولان شهر انجام شود، تا تیم در این مسابقه مهم، به موفقیت دست یابد.

  وی اضافه کرد: قطعا تمام اعضای کادرفنی و بازیکنان تلاش کامل خود را به کار می‌بندند تا در این بازی به پیروزی رسیده و ضمن خوشحال کردن مردم استان و بندرانزلی و هواداران ملوان، سهمیه تیم را در لیگ برتر حفظ کنند.

  مربی تیم فوتبال ملوان در پایان در مورد حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم فولاد، گفت: اسکوچیچ فصل پیش زحمات بسیاری برای تیم ملوان کشید و جایگاه و احتراکش واجب است اما موفقیت ملوان، اعتبار شهر و کل استان از همه چیز مهمتر است و همه باید دست به دست هم بدهند تا ملوان بتواند با موفقیت برابر فولاد، بقای خود در لیگ برتر را قطعی کند.

  دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و فولاد خوزستان در هفته بیست و هشتم از رقابتهای لیگ برتر ساعت ۱۸ جمعه هفته جاری در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات