آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  تصادف تریلر با ۸ خودرو در اتوبان امام علی(ع)/ ۱۰ تن راهی بیمارستان شدند

  آوای شمال/ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران درخصوص جزئیات این تصادف اظهار کرد: در ساعت ۱۸:۲۶ دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از برخورد یک دستگاه تریلر با چند دستگاه خودرو در شمال به جنوب اتوبان امام علی بعد از پل همت مطلع شدند […]

  آوای شمال/ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران درخصوص جزئیات این تصادف اظهار کرد: در ساعت ۱۸:۲۶ دقیقه عصر روز گذشته ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از برخورد یک دستگاه تریلر با چند دستگاه خودرو در شمال به جنوب اتوبان امام علی بعد از پل همت مطلع شدند و بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی عازم محل حادثه شد.

  ملکی افزود: در این حادثه یک دستگاه تریلر به دلیل نامشخصی با ۸ دستگاه خودرو (۳ سمند، ۱ پژو، ۲ وانت، ۱ پراید و ۱ دستگاه سانتافه) برخورد کرد که در پی این تصادف ۸ تن (دو زن و شش مرد) مصدوم شدند.

  وی ادامه داد: در پی این حادثه ترافیک سنگینی در اتوبان امام علی (ع) ایجاد شد که آتش نشانان بلافاصله خودروها را به حاشیه اتوبان منتقل کردند و مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

  به گفته مقام مسئول آتش نشانی، آتش نشان پس از ایمن سازی، محل را برای شناسایی علت این حادثه تحویل عوامل راهور دادند.

  *مصدومان به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند

  حسن عباسی سخنگوی اورژانس تهران در خصوص مصدومان این حادثه گفت: مرکز اورژانس ۱۱۵ تهران پس از اطلاع از این تصادف، بلافاصله ۵ دستگاه آمبولانس عازم محل حادثه کردند.

  عباسی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه تریلر با ۱۱ دستگاه خودروی سواری برخورد می‌کند و ۱۰ تن از سرنشینان خودروها دچار مصدومیت می‌شوند که تکنسین‌های اورژانس بلافاصله ۵ تن از مصدومان را در محل درمان و ۵ تن دیگر را بیمارستان امام حسین (ع) منتقل می‌کنند.

  گفتنی است؛ حال مصدومان رضایت بخش اعلام شده است.

  برچسب ها :

  نظرات