آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17880
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مادربزرگ ساده دلی که خبر مسافرتشان را به سارقان داد!

  آوای شمال/ سرهنگ سیدموسی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان سمنان ر گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: با حضور یکی از شهروندان در کلانتری محل و اعلام سرقت یک دستگاه موتورسیکلت از داخل حیاط منزلش، تلاش ماموران برای کشف این پرونده آغازشد. سرهنگ حسینی افزود: شاکی در اظهاراتش به دو نکته اشاره […]

  آوای شمال/ سرهنگ سیدموسی حسینی فرمانده انتظامی شهرستان سمنان ر گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: با حضور یکی از شهروندان در کلانتری محل و اعلام سرقت یک دستگاه موتورسیکلت از داخل حیاط منزلش، تلاش ماموران برای کشف این پرونده آغازشد.

  سرهنگ حسینی افزود: شاکی در اظهاراتش به دو نکته اشاره کرد، یکی وقوع سرقت در زمان مسافرت دو روزه آنان به خارج از سمنان و دیگری کنجکاوی یکی از نوجوانان محل و پرس و جو  زمان بازگشت از مسافرتشان از مادر پیرش،  که همین مسئله مورد توجه ماموران پلیس قرار گرفت.

  وی به هماهنگی با مرجع قضائی و شناسایی کامل مظنون کنجکاو که در همسایگی منزل شاکی سکونت داشت، اشاره و تصریح کرد: وی که پسری ۱۹ ساله بود به کلانتری دعوت و تحقیقات تخصصی در خصوص موضوع انجام شد.

  سرهنگ حسینی به اعتراف صریح متهم در خلال تحقیقات تکمیلی پرونده اشاره و اظهار داشت: متهم به اتفاق دوست ۲۲ ساله خود با اطلاع از مسافرت مالباخته و خانواده‌اش، موتورسیلکت وی را سرقت کردند.

  این مقام مسئول انتظامی با بیان اینکه سارقان موتورسیکلت را به خارج از شهر منتقل و قطعات آن را باز و روی موتور خود بستند، افزود: همدست سارق نوجوان نیز در عملیاتی دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات به همراه پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

  فرمانده انتظامی شهرستان سمنان بر نظارت والدین بر فرزندان و شناخت کامل دوستان آنان تاکید و اضافه کرد: با توجه به تاثیر گسترده گروه‌های همسال بر شخصیت نوجوانان و جوانان، خانواده‌ها می‌بایست با دقت بیشتری رفتار فرزندانشان نظارت کنند.

  برچسب ها :

  نظرات