آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17747
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  استاندار تهران: فضای فراهم شده برای فعالیت سازمان های مردم نهاد کم نظیر است

  آوای شمال/ سید حسین هاشمی روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: سیاست دولت یازدهم درباره فعالیت سازمان های مردم نهاد به عنوان سازمان هایی نقش آفرین، بسیار جدی است. وی گفت: روند تاسیس سازمان های مردم نهاد در دولت تدبیر و امید روند رو به رشدی در کل کشور و […]

  آوای شمال/ سید حسین هاشمی روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: سیاست دولت یازدهم درباره فعالیت سازمان های مردم نهاد به عنوان سازمان هایی نقش آفرین، بسیار جدی است.

  وی گفت: روند تاسیس سازمان های مردم نهاد در دولت تدبیر و امید روند رو به رشدی در کل کشور و استان تهران است و این سازمان ها می توانند در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی به فعالیت بپردازند.

  هاشمی افزود: توجه دولت یازدهم به سازمان های مردم نهاد در راستای سیاست واگذاری امور مردم به مردم است و این سازمان ها بهترین مرجع در این خصوص هستند.

  استاندار تهران تاکید کرد: سازمان های مردم نهاد در تحقق اقتصاد مقاومتی می توانند کمک موثری برای دولت باشند و اگر حضور مردم در فعالیت ها پررنگ شود اقدامات دولت بهتر و راحت تر به نتیجه خواهد رسید.

  وی گفت: هنگامی که تشکل های شناسنامه دار و دارای صلاحیت وارد کار شوند دولت راحت تر می تواند بخشی از وظایف خود را به آنان واگذار کند.

  هاشمی افزود: سازمان هایی که قصد دارند فعالیت مردمی داشته باشند می توانند پس از ارائه مدارک به استانداری و تایید آنها مجوز فعالیت کنند.

  سیاوش شهریور مدیرکل اموراجتماعی استانداری تهران پیش از این خبر از صدور ۲۰۰ مجوز فعالیت برای سازمان های مردم نهاد در استان تهران داده بود.

  علی اصغر ناصربخت معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار تهران نیز تعداد سازمان های مردم نهاد شهر تهران را یک هزار و ۵۰۰ سازمان اعلام کرده بود.

  برچسب ها :

  نظرات