آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ , Friday 15 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17714
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیش بازی بارسلونا-ختافه

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، بارسا برای حفظ فاصله با رئال مادرید، به پیروزی در این دیدار نیاز دارد. بارسلونا شاگردان لوئیس انریکه مارتینز در یک رقابت نزدیک و جذاب با رئال مادرید در صدر جدول، در حال حاضر با ۲ امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارند.آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۴ […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، بارسا برای حفظ فاصله با رئال مادرید، به پیروزی در این دیدار نیاز دارد.

  بارسلونا

  شاگردان لوئیس انریکه مارتینز در یک رقابت نزدیک و جذاب با رئال مادرید در صدر جدول، در حال حاضر با ۲ امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارند.آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده اند و تیم بسیار اماده ای نشان داده اند. برای حفظ این رقابت، آنها باید به مصاف ختافه بروند و پیروز از میدان خارج شوند زیرا کوچک‌ترین لغزشی باعث می‌شود تا رئال، با توجه به پیروزی بهتر در الکلاسیکو رفت، به صدر جدول بازگردد. با پایان مصدومیت توماس فرمائلن ، بارسا برای اولین بار در فصل می‌تواند از او استفاده کند.

  ختافه

  ختافه با کسب ۳۶ امتیاز از ۳۳ بازی اخیر خود، در رده ی دوازدهم جدول قرار دارد و تقریبا خطر سقوط را دیگر حس نمی‌کند. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ تساوی کسب کرده اند و حالا باید به مصاف بارسلونایی بروند که در نیم فصل اول موفق به امتیاز گرفتن از انها شدند. در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، ۳ پیروزی سهم بارسا بوده و دو دیدار دیگر با تساوی به پایان رسیده است. در واقع دو بازی اخیر دو تیم با تساوی به پایان رسیده و بارسا موفق به کسب پیروزی مقابل ختافه نشده است. آلوارو وازکوئز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست و پابلو سارابیا احتمالا در خط حمله قرار خواهد گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات