آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17666
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازتاب اتفاقات اخیر پرسپولیس در رسانه‌های عربی

  آوای شمال/ به گزارش فارس و به نقل از رسانه‌های عربی، پیام صادقیان، هافبک شماره یازده و تبریزی پرسپولیس، در ادامه جریان‌های جنجالی‌اش، این‌بار از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شد. این هافبک کوتاه‌قامت ۲۴ ساله، در جریان بازی پرسپولیس و سایپا، با کریم باقری کمک مربی قرمزپوشان به علت بازی‌ ندادن به او درگیری لفظی […]

  آوای شمال/ به گزارش فارس و به نقل از رسانه‌های عربی، پیام صادقیان، هافبک شماره یازده و تبریزی پرسپولیس، در ادامه جریان‌های جنجالی‌اش، این‌بار از سوی برانکو ایوانکوویچ اخراج شد.

  این هافبک کوتاه‌قامت ۲۴ ساله، در جریان بازی پرسپولیس و سایپا، با کریم باقری کمک مربی قرمزپوشان به علت بازی‌ ندادن به او درگیری لفظی داشت و پس از آن از سوی برانکو از این تیم اخراج شد.

  صادقیان که در این فصل با حاشیه های فراوانی مواجه بوده و بارها و بار‌ها از سوی کادر فنی این تیم اخراج شده بود، اما این‌بار از سوی برانکو در اختیار باشگاه قرار گرفت و این خبر از سوی محمود خوردبین به اطلاع این بازیکن رسید.

  پرسپولیس در این فصل لیگ برتر ایران، با حاشیه های فراوانی روبرو بود. این تیم پس از کسب نتایج ضعیف در هفته های نخست لیگ برتر، علی دایی سرمربی مشهور و نامدار خود را کنار گذاشت.

  پرسپولیس پس از آن به رهبری حمید درخشان، همان نتایج ضعیف را ادامه داد تا اخیرا سکان رهبری این تیم به دست برانکو واگذار شود. این سرمربی سابقه‌دار کروات نیز شروع بسیار ضعیفی داشت و وضع وخیم پرسپولیس را در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان آسیا، وخیم‌تر از پیش کرد.

  پرسپولیس که در سال‌های دور تیمی شکست ناپذیر بود، در سال‌های اخیر آن‌قدر در حاشیه‌ها غرق شده است که حتی ۱۰۰ هزار تماشاگر هم نمی‌توانند مرهمی بر زخم‌هایش بگذارند.

  برچسب ها :

  نظرات