آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , Friday 13 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17630
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درهای اولدترافورد به روی چیچاریتو بسته شد

  آوای شمال/ درخشش خاویر هرناندس در بازی اخیر رئال مادرید برابر اتلتیکو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شایعاتی را درباره آینده او ساخته است مبنی بر اینکه منچستریونایتد می‌خواهد این بازیکن مکزیکی را از رئالی‌ها پس بگیرد. لوئیز‌ فن‌خال تابستان سال گذشته پس از خرید بازیکنانی مانند آنخل دی‌‌ماریا و رادامل فالکائو، […]

  آوای شمال/ درخشش خاویر هرناندس در بازی اخیر رئال مادرید برابر اتلتیکو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شایعاتی را درباره آینده او ساخته است مبنی بر اینکه منچستریونایتد می‌خواهد این بازیکن مکزیکی را از رئالی‌ها پس بگیرد.

  لوئیز‌ فن‌خال تابستان سال گذشته پس از خرید بازیکنانی مانند آنخل دی‌‌ماریا و رادامل فالکائو، خاویر هرناندس را به رئال مادرید قرض داد اما هیچ یک از مهاجمان من‌یونایتد آنطور که فن‌خال انتظار داشت کار نکرده‌اند و به همین دلیل حالا که چیچاریتو به اوج برگشته شایعه بازگشت او به اولدترافورد هم شکل گرفته است. فن‌خال اما تصور نمی‌کند که بازگشت هرناندس به جمع شیاطین سرخ تفاوت چشمگیری در عملکرد آنها ایجاد کند.

  فن‌خال در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که آیا هرناندس تابستان امسال به منچستریونایتد بازخواهد گشت یا نه گفت: آینده چیچاریتو؟ من او را به جایی دیگر فرستاده‌ام. زمانی که شما یک گل می‌زنید – کاری که هرناندس برابر رئال مادرید انجام داده است – آیا معنایش این است که ناگهان عوض شده‌اید؟ من که اینطور فکر نمی‌کنم.

  دنی‌ ولبک یکی دیگر از مهاجمانی بود که فن‌خال او را در تابستان سال گذشته از جمع شاگردانش کنار گذاشت اما ولبک برخلاف چیچاریتو با قراردادی دائمی به آرسنال پیوست. فن‌خال درباره مهاجم انگلیسی تیمش گفت: من به ولبک همان چیزی را گفتم که به هرناندس گفتم. به او گفتم تو دوباره نیمکت‌نشینی و فکر نمی‌کنم که این وضعیت برایت خوب باشد.

  آینده خاویر هرناندس با وجود بازی‌های خوب اخیرش فعلاً نامشخص است و رئال مادرید برای حفظ او باید ۲۰ میلیون یورو به منچستریونایتد بدهد اما به نظر کهکشانی‌ها این رقم هنگفتی است. البته بی‌میلی فن‌خال برای بازگشت چیچاریتو شاید کار کهکشانی‌ها را برای حفظ مهاجم تیم ملی مکزیک آسان‌تر کند.

  برچسب ها :

  نظرات