آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17556
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث > فرهنگی
 •   

  اتخاذ راهکارهای اجتماعی پیشگیری ازوقوع جرم از توفیقات پلیس لرستان

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، محمد بازوند ظهر دوشنبه در دیدار سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان بیان داشت: نیروی انتظامی یکی از سازمان های تعامل گراست که روز به روز شاهد پیشرفت و تحول در این سازمان هستیم. وی آگاهی بخشی،جلب مشارکت مردم،پاسخگو بودن و دانش محوری را از خصایل برجسته پلیس برشمرد […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، محمد بازوند ظهر دوشنبه در دیدار سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان بیان داشت: نیروی انتظامی یکی از سازمان های تعامل گراست که روز به روز شاهد پیشرفت و تحول در این سازمان هستیم.

  وی آگاهی بخشی،جلب مشارکت مردم،پاسخگو بودن و دانش محوری را از خصایل برجسته پلیس برشمرد و عنوان کرد: امروز نیروی انتظامی در عرصه علم و فن آوری موفقیت های بسیار خوبی کسب کرده و به عنوان عضوی از خانواده علمی کشور شناخته می شود.

  بازوند در ادامه لرستان را یکی از استان های امن کشور برشمرد و تصریح کرد: این امنیت حاصل نمی شد مگر به مدد تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر پلیس استان که نمونه عینی و ملموس آن در ایام نوروز به منصه ظهور گذاشته شد.

  مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان از دیگر اقدامات اثربخش و تاثیرگذار پلیس استان را فعال کردن ساز و کارهای اجتماعی برای پیشگیری اجتماعی از وقوع جرم دانست و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی بخشی از حاکمیت و نماد اقتدار و تکیه گاه مردم برای زندگی در محیط امن و با آرامش است.

  در ادامه این دیدار سرگرد مهدی صاحب ساده کار سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس لرستان، شعار جامعه محوری پلیس را شالوده و اساس همه اقدامات پلیس دانست.

  وی بیان داشت: شعار جامعه محوری پلیس که در بستر منظومه دانشی پلیس شکل گرفت بیان گر این واقعیت است که در دنیای امروز به دلیل تغییرات اساسی در ساختار زندگی اجتماعی و در عرصه جرائم که با چهار ویژگی سرعت ،گستره،شدت و پیچیدگی تغییرات همراه بوده است، امنیت در آن دیگر یک مقوله تک بعدی نبوده بلکه به عنوان یک محصول اجتماعی شناخته می شود که همه ارکان اجتماع در تولید ، برقراری و حفظ آن نقش دارند.

  سرپرست دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان در ادامه از صدا و سیما بعنوان یک دانشگاه بزرگ نام برد و عنوان داشت: این دانشگاه در واقع خط مقدم رویارویی با تهدیدات و جنگ نرم دشمنان انقلاب و نظام می باشد.

  ساده کار در پایان این دیدار ضمن تشریح عملکرد سال ۹۳ دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان خواستار برنامه ریزی جهت ساخت برنامه تلویزیونی مشارکتی پلیس استان، برگزاری مسابقات پیامکی تلویزیونی با محوریت آموزش مهارت های انتظامی و اجتماعی به شهروندان و انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز پژوهش های صدا و سیمای مرکز استان شده که مورد استقبال مدیرکل این مرکز قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات