آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  جرائم در بروجرد ۳۷ درصد کاهش یافت/اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علیرضا دلیری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیشگیرانه عوامل انتظامی شهرستان بروجرد آمار انواع جرائم در این شهرستان کاهش چشم گیری داشته است. وی افزود: در بررسی به عمل آمده آمار کاهش انواع جرائم حوزه استحفاظی این فرماندهی […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علیرضا دلیری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیشگیرانه عوامل انتظامی شهرستان بروجرد آمار انواع جرائم در این شهرستان کاهش چشم گیری داشته است.

  وی افزود: در بررسی به عمل آمده آمار کاهش انواع جرائم حوزه استحفاظی این فرماندهی در فروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۳۷ درصدی داشته است.

  فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد بیان داشت: این موفقیت پلیس نتیجه تلاش شبانه روزی عوامل انتظامی این شهرستان و به کار گیری اقدامات پیشگیرانه ازجمله طرح آموزش همگانی و هشدار پلیسی در مساجد و مدارس، راه اندازی گشت های آشکار رعد، افزایش گشت های فوریتی پلیس ۱۱۰ و همچنین همکاری و تعامل بیشتر مردم با پلیس بوده است.

  دلیری ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح های پاکسازی و انتظامی از شهروندان بروجردی خواست: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ مراتب را اعلام کرده تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

  فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از دستگیری ۲۵ سارق، معتاد پر خطر و فروشنده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: همچنین در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ۱۹ دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش توقیف شدند.

  دلیری ادامه داد: ماموران انتظامی با همکاری پلیس های تخصصی، کلانتری و پاسگاه های شهرستان بروجرد طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را در  این شهرستان به مرحله اجرا گذاشتند.

  وی عنوان کرد: ماموران انتظامی شهرستان بروجرد پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی اماکن آلوده ۲۵ نفر سارق، فروشنده مواد مخدر و معتاد پر خطر را دستگیر و تعداد ۷ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت فاقد مدارک و پلاک مخدوش را توقیف کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: در  اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی مقادیری موادمخدر و ۴۸ تیغه سلاح سرد نیزکشف شد.  

  برچسب ها :

  نظرات