آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17535
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  شرور عبدل آباد از کسبه اخاذی می‌کرد

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علیرضا لطفی، اظهار داشت: این متهم به ایجاد نزاع و درگیری و همچنین اخاذی از کسبه تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه هشتم بازداشت شد. این مقام انتظامی ادامه داد: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و کسبه محدوده عبدل آباد در […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علیرضا لطفی، اظهار داشت: این متهم به ایجاد نزاع و درگیری و همچنین اخاذی از کسبه تحت تعقیب بود که با تلاش ماموران پایگاه هشتم بازداشت شد.

  این مقام انتظامی ادامه داد: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان و کسبه محدوده عبدل آباد در خصوص اقدامات مجرمانه یکی از اراذل و اوباش این محدوده پرونده ای از سوی دادسرا به ماموران پایگاه هشتم این یگان ارجاع شد و ماموران اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.
  وی افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این متهم “ب” نام دارد و یکی از اراذل و اوباش سطح سه محدوده مذکور می باشد که با مدتی پیش با ایجاد درگیری و نزاع ضمن بر هم زدن آرامش شهروندان و نظم عمومی، اقدام به اخاذی از کسبه کرده است.
  لطفی گفت: در تحقیقات بعدی مخفیگاه متهم که پس از درگیری به آنجا فرار کرده و پنهان شده بود در محدوده مذکور شناسایی شده و ماموران پایگاه هشتم این یگان موفق شدند در عملیاتی ضربتی این متهم را در مخفیگاه خود بازداشت و برای تحقیقات به پلیس امنیت منتقل کنند.
  رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: متهم در بازجویی های انجام شده به ایجاد درگیری و نزاع در محدوده های جنوب تهران، زورگیری، حمل سلاح سرد و برهم زدن نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی در اختیار دادسرا قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات